Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A4 b6 1.9 tdi !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam WSZYSTKICH ,

Od kilku miesiecy posiadam A4 b6 1.9 TDI (130PS) Całkowity golas z resztą sami zobaczcie :

(będę wdzięczny za sugestie od czego należałoby zacząć . . . : )

Pozdrawiam !

Opublikowano

Po okazyjnej cenie powiadasz :polew:

szczerze to bym sprzedał ją :polew:

Opublikowano

Siema ;)

Ale co chcesz zaczac ?

Albo ja nie widze na tel xalej tresci wiadomosci :)

Opublikowano

siema

na poczatek dokladki w kolor

Opublikowano
  • Autor

Widzisz -jozek726- nie każdy ma taka jak Twoja :)

Opublikowano

na początek troszkę zrób kilometrów to samo wyjdzie co trzeba robić

Opublikowano

chromy z tablic OUT:decayed::wink:

Opublikowano
Widzisz -jozek726- nie każdy ma taka jak Twoja :)

bo nie każdy kupuje w "promocji" :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Widzisz -jozek726- nie każdy ma taka jak Twoja :)

bo nie każdy kupuje w "promocji" :decayed:

Może i masz racje , ale liczyłem na pomoc.

Opublikowano

Ale czego oczekujesz ?

skoro masz golasa pomysl co by sie przydalo i po kolei dokladaj opcje i tyle :)

Opublikowano

audina jak kazda po co ci pomoc?:kox: dbaj i sie ciesz jazda:banan: rozbieraj ja zobacz czy nie bita jezli nie pojezdzi chcac wypasu trzeba bylo brac a8:banan:

Opublikowano
Widzisz -jozek726- nie każdy ma taka jak Twoja :)

bo nie każdy kupuje w "promocji" :decayed:

Może i masz racje , ale liczyłem na pomoc.

daj jakieś fotki wnętrza, zacznij może na spokojnie od jakiegoś koła lepszego, potem może xenon, pomaluj dokładki w kolor, wnętrza nie widzę więc za dożo nie powiem :decayed:

Opublikowano

jozek 726, bądź milszy dla nowych user'ów :wink:

do założyciela tematu: wstaw fotki środka i może napisz co byś chciał zmienić w aucie ( Twoje propozycje) :wink:

Opublikowano

Ja przy tym kolorku zrobiłbym

Czarny grill (górna i dolna ramka)

S-Line przód/tył + listwy boczne S4

RNS-E

Kiera MF

Felgi 18"

Zawias S-Line/albo niżej

Czarne wnętrze lamp

CLH

Grzane stołki

TV w RNS

4x elektryka

Dokładki w kolor nadwozia

Bixy + soczewki z B8

:decayed:

Więcej by się uzbierało, ale nie mam weny :grin:

Opublikowano
  • Autor

Fotki wnetrza dołącze na dniach.

Z wizualnych rzeczy zajme sie na wstepie kolami,myslalem tez o wygodniejszych fotelach i nowej kierownicy multi.

Jesli chodzi o techniczne sprawy moze pelny fis.

Opublikowano
Fotki wnetrza dołącze na dniach.

Z wizualnych rzeczy zajme sie na wstepie kolami,myslalem tez o wygodniejszych fotelach i nowej kierownicy multi.

Jesli chodzi o techniczne sprawy moze pelny fis.

Do tego licznik w kolor:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Fotki wnetrza dołącze na dniach.

Z wizualnych rzeczy zajme sie na wstepie kolami,myslalem tez o wygodniejszych fotelach i nowej kierownicy multi.

Jesli chodzi o techniczne sprawy moze pelny fis.

Do tego licznik w kolor:naughty:

Obowiązkowo : ) Hehe

Opublikowano

Sprawa jest prosta :wink: jeden wypad na spota i lista modzenia sie nigdy nie skończy :grin:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wielkie Panowie !

Opublikowano

Siema!

Ja ci powiem tak po zarejestrowaniu się na tym forum i po przeczytaniu i obejrzeniu parunastu dobrych tematów z klubowymi furkami będziesz chciał mieć wszystko i włączy ci się rezara , twój portfel i konto w banku nigdy już nie będzie takie samo jak kiedyś , twoja kobieta będzie na ciebie krzywo patrzała za każdym razem jak kurier będzie ci coś do domu taszczył a ty będziesz całymi dniami i nocami dusił allegro i klubowy dział sprzedam żeby wyhaczyć coś fajnego w dobrej kasie . Taka jest rzeczywistość i tego się nie da uniknąć i na pewno nie jeden klubowicz na tym forum się o tym przekonał .

Więc do dzieła bo lista jest długa :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.