Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

King Soft

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

słyszał ktos o tej firmie?

KingSoft

nie dawno otworzyli hamownie nie daleko mnie.

a ja akurat mysle o podniesieniu mocy w mojej b5.

Opublikowano

Mozesz spokojnie do nich jechac na strojenie :-)

Opublikowano

Dokładnie, dużo osób z klubu a3 tam jeździ.

Opublikowano

Ryba obadaj sprawę ,moze byśmy jakąś grupówkę ogarneli, to też bym coś podkręcił:wink:

Opublikowano

pierwszy raz widzę taką hamownię gdzie ściągają koła do pomiaru, ciekawe jak z przekłamaniem :think2:

Opublikowano
  • Autor
Ryba obadaj sprawę ,moze byśmy jakąś grupówkę ogarneli, to też bym coś podkręcił:wink:

w sobote do nich pojade popytac.

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

pierwszy raz widzę taką hamownię gdzie ściągają koła do pomiaru, ciekawe jak z przekłamaniem :think2:

z tego co pisza to jedna z najdokładniejszych hamowni.:naughty:

Opublikowano

Ryba pisz do dixona i wolanta oni też myślą o programie.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dopadłem właśnie kompa i obczaiłem ich stronę i szczerze mówiąc to ceny jak na nowy sącz mają wysokie. Za te pieniądze to można rozmawiać z Aligatorem w Dyno lub CompSportem. Poza tym o jakości ich pracy nie świadczy marka tylko ludzie którzy tam pracują. Przykład V-Tech krakowski obecnie ma strasznie słabą opinię a kiedyś to byłą ścisła czołówka.

Dlatego ja bym polecał pewną dozę ostrożności.

Opublikowano
Ryba obadaj sprawę ,moze byśmy jakąś grupówkę ogarneli, to też bym coś podkręcił:wink:

w sobote do nich pojade popytac.

---------- Post dopisany at 21:33 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

pierwszy raz widzę taką hamownię gdzie ściągają koła do pomiaru, ciekawe jak z przekłamaniem :think2:

z tego co pisza to jedna z najdokładniejszych hamowni.:naughty:

Najdokladniejsza to była ta u ,,SAJGONA":decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ryba pisz do dixona i wolanta oni też myślą o programie.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dopadłem właśnie kompa i obczaiłem ich stronę i szczerze mówiąc to ceny jak na nowy sącz mają wysokie. Za te pieniądze to można rozmawiać z Aligatorem w Dyno lub CompSportem. Poza tym o jakości ich pracy nie świadczy marka tylko ludzie którzy tam pracują. Przykład V-Tech krakowski obecnie ma strasznie słabą opinię a kiedyś to byłą ścisła czołówka.

Dlatego ja bym polecał pewną dozę ostrożności.

no własnie ceny to maja nie za niskie.:naughty:

Opublikowano

Za te pieniądze jedź do tego gościa co ja robiłem. Pomiar wyszedł 70pln.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

a gdzie ty robiłes?

Opublikowano

Łużna koło Bobowej. A program tam gdzie Adam i Przemek

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Nie no cennik to oni mają wyje....... jak trzeba. 2400 za EVO i STi ????? Damian robi za 1800 pod indywidualne zamówienie za X !!!!!!

Opublikowano
  • Autor

a co powiecie o tej hamowni?

Opublikowano

Hamownia jak hamownia jest dokładna ale ja bym tyle

Nie dał za pomiar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

mnie tez te ceny zniechecaja.ale jak zdaze to w sobote popytam co i jak.:naughty:

Opublikowano

Jutro wyślę ci numer na PW. Tam zadzwoń a nie kombinuj. Widzę ze ostro młodzież tego swojego AHFa pompowtryski już zamontowane :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.