Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szczególnie B6 [AWX] :> Zreszta Seat nalezy do Audi Brand Group wiec nie bede sie czuł bardzo obco z moim autkiem :cool1: A i moze za miastem sprawdzimy jak piszczymy :>

Opublikowano

Szczególnie B6 [AWX] :> Zreszta Seat nalezy do Audi Brand Group wiec nie bede sie czuł bardzo obco z moim autkiem :cool1: A i moze za miastem sprawdzimy jak piszczymy :>

A zdążysz do jutra zmienić program z tych 90PS na min 150PS? :polew:

Opublikowano

A co juz wszyscy macie po te 150 kucy :P Równy z równy, choc i baty niekiedy trzeba zebrać :gwizdanie:

Opublikowano

Szczególnie B6 [AWX] :> Zreszta Seat nalezy do Audi Brand Group wiec nie bede sie czuł bardzo obco z moim autkiem :cool1: A i moze za miastem sprawdzimy jak piszczymy :>

jak chcesz pogadać, przyjedź tylko, co chcesz sprawdzać :evil:

Opublikowano
  • Autor

dzięki wszystkim za miłego spota :notworthy::audi::a4fan:

Coś dla ROGER-a,ale czy będzie chciał :mysli::polew:

nie ma sprawy :evil: :evil: :evil:

Opublikowano

czy ktoś liczy który to był spocik :mysli:

trochę miałem mało czasu :disgust:

pozdrawiam :audi::a4fan:

Opublikowano

Dużo radości w życiu rodzinnym i na drogach wszystkim sympatykom Audi życzy Marian

Opublikowano

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z okazji Świąt,Wszystkiego najlepszego,pogody ducha i wiele radości z użytkowania :a4fan:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

Opublikowano

Zdrowych, spokojnych Świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku,bezawaryjnej jazdy swoimi :audi::a4fan:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2008, 22:28_________________________________________________

dzisiaj dałem rade lagunie II w angielskiej wersji, ciekawa jazda :evil: :evil:

po przesiadce do :a4fan: porównując-jednak wybór padł na A4 :naughty:

Opublikowano

Zdrowych, spokojnych Świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku,bezawaryjnej jazdy swoimi :audi::a4fan:

[br]Dopisany: 24 Grudzień 2008, 22:28_________________________________________________

dzisiaj dałem rade lagunie II w angielskiej wersji, ciekawa jazda :evil: :evil:

po przesiadce do :a4fan: porównując-jednak wybór padł na A4 :naughty:

---------------------------------------------------------------------------

Laguna? :polew: opisz coś więcej :)

---------------------------------------------------------------------------

Opublikowano
Laguna? opisz coś więcej

laguna II 2003 r. przebieg 150 tysi sedan

-jedyny plus to cicho pracujący silnik 1,9 dci 120 KM

-no może jeszcze start silnika na guzik, podobnie jak w RS4

-dynamika na poziomie AFN

-spalanie-właściciel ma to w du..e (auto użytkowane w UK)

-zawieszenie-były już wymieniane elementy z tyłu i są do wymiany z przodu

-ogólnie problemów nie sprawia-użytkownik średnio wymagający

Opublikowano
  • Autor

wszystiego naj. w 2009r :kox:

nie zapomnieć zlot 04-01-2009 :evil: :evil:

Opublikowano

W tym - 2009 roku realizacji marzeń motoryzacyjnych sympatykom spotkań Audi w Wieluniu

Opublikowano
nie zapomnieć zlot 04-01-2009

siemka, pierwszy post sie czyta i o datach nie zapomina :>

najlepszego dla wszystkich :hi:

Opublikowano

co by nam furmanki nie pozamarzały, :quattro: pany

kto ma ciepły garaż :good:

Opublikowano

Zamarzanie-nie ma takiej opcji,ani w garażu ani po za!!!! :ranting1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.