Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a wogóle Marek masz bardzo sympatyczny głos :good::decayed:

No schlebiasz mi :embarrassed: ale moja niunia jest jeszcze bardziej sympatyczna :naughty:

Faktycznie, naciągłem Cię na kawałek rozmówki :polew:

pisałeś, że się zdzwonimy, więc czekałam i czekałam, a że się nie doczekałam na telefon... to zadzwoniłam :decayed:

Doceniam to :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

spoko... postawisz colę i będziemy kwita :decayed:

Opublikowano

spoko... postawisz colę i będziemy kwita :decayed:

Colę? A ja myślałem o romantycznej kolacji we dwoje :wallbash:

Opublikowano

spoko... postawisz colę i będziemy kwita :decayed:

Colę? A ja myślałem o romantycznej kolacji we dwoje :wallbash:

ze mną teraz to tylko we troje :tongue4:

Opublikowano

spoko... postawisz colę i będziemy kwita :decayed:

Colę? A ja myślałem o romantycznej kolacji we dwoje :wallbash:

ze mną teraz to tylko we troje :tongue4:

Może być trójkącik :tongue4:

Opublikowano

spoko... postawisz colę i będziemy kwita :decayed:

Colę? A ja myślałem o romantycznej kolacji we dwoje :wallbash:

ze mną teraz to tylko we troje :tongue4:

Może być trójkącik :tongue4:

syna w to nie będę mieszać :tongue4: :>

Opublikowano

spoko... postawisz colę i będziemy kwita :decayed:

Colę? A ja myślałem o romantycznej kolacji we dwoje :wallbash:

ze mną teraz to tylko we troje :tongue4:

Może być trójkącik :tongue4:

syna w to nie będę mieszać :tongue4: :>

Tak myślałem bo poszła fama że to będzie córka :polew:

Opublikowano

spoko... postawisz colę i będziemy kwita :decayed:

Colę? A ja myślałem o romantycznej kolacji we dwoje :wallbash:

ze mną teraz to tylko we troje :tongue4:

Może być trójkącik :tongue4:

syna w to nie będę mieszać :tongue4: :>

Tak myślałem bo poszła fama że to będzie córka :polew:

złych informatorów masz... jednak syn :tongue4:

Opublikowano

spoko... postawisz colę i będziemy kwita :decayed:

Colę? A ja myślałem o romantycznej kolacji we dwoje :wallbash:

ze mną teraz to tylko we troje :tongue4:

Może być trójkącik :tongue4:

syna w to nie będę mieszać :tongue4: :>

Tak myślałem bo poszła fama że to będzie córka :polew:

złych informatorów masz... jednak syn :tongue4:

Nie ważne ,byle zdrowy był i szybko rósł do kierownicy A4.

Opublikowano

dziękuję, taką też mam nadzieję, że oprócz zdrowia odziedziczy po mamusi pasję do A4 :naughty:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 00:35_________________________________________________ale naspamowałam fiu fiu :gwizdanie:

chłopaki z EWI mnie przeklną

Opublikowano

Spoko,to równi goście z poczuciem humoru :good:

Jak będą czytać to się uchachają :polew:

Opublikowano

Spoko,to równi goście z poczuciem humoru :good:

Jak będą czytać to się uchachają :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

wszyscy jesteśmy jedną pasją zarażeni :audi:

pozdrowienia dla koleżanki osetti i reszty :a4fan: z SKL

Opublikowano
  • Autor

Spoko,to równi goście z poczuciem humoru :good:

Jak będą czytać to się uchachają :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

wszyscy jesteśmy jedną pasją zarażeni :audi:

pozdrowienia dla koleżanki osetti i reszty :a4fan: z SKL

tak jak napisałeś AUDI I TYLKO AUDI :kox::audi::a4fan::giveheart:

no niewiedziałem że jestem wyrozumiały :polew::tongue4:

Opublikowano

Kto popędza na spota w piątek do SKL???????????????

A już wiem ROGER I ROGER :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kto popędza na spota w piątek do SKL???????????????

A już wiem ROGER I ROGER :gwizdanie:

tak ja jade a ty co wymiękasz :evil:

Opublikowano
  • Autor

W tygodniu brak wolnegoczasu :(

wiem, wiem jaja sobie robie :polew:

opowiem ci jak było :kox::evil:

apropo rafał chciał jechać A6

Godnie zaprezętuje EWI paląc gume

Opublikowano
  • Autor

No niech śmiga bo ma czym.Nie będziesz sam.

ale wiesz jak z nim jest :gwizdanie:

wczoraj widziałem jacka :evil:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.