Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Gadałeś z nim?

tak mówił mi że na następny zlot przyjedzie :good:

Opublikowano

No wreszcie :cool1:[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 09:02_________________________________________________

Gadałeś z nim?

Ten link pod twoimi zdjęciami nie działa :wallbash:

Teraz działa :)

Opublikowano
  • Autor

No wreszcie :cool1:[br]Dopisany: 17 Marzec 2009, 09:02_________________________________________________

Gadałeś z nim?

Ten link pod twoimi zdjęciami nie działa :wallbash:

Teraz działa :)

przecież jak ja robie to wszystko śmiga :tongue4:

Opublikowano

podziękować chciałam za przybycie w nasze skromne progi Panom: Markowi i Damianowi :notworthy:

miło było Was poznać :naughty:

Opublikowano

podziękować chciałam za przybycie w nasze skromne progi Panom: Markowi i Damianowi :notworthy:

miło było Was poznać :naughty:

Też miło było poznać :) Wrażenia pozostaną do końca życia :kox:

Ekipa z SKL jest super :dance: zwłaszcza szefowa :good:

Opublikowano
  • Autor

podziękować chciałam za przybycie w nasze skromne progi Panom: Markowi i Damianowi :notworthy:

miło było Was poznać :naughty:

mi też było miło was poznać SKL z asią na czele :radocha:

Opublikowano

aż się zawstydziłam :embarrassed:

Opublikowano

aż się zawstydziłam :embarrassed:

Nie wydaje mi się żebyś była wstydliwa :rolleyes:[br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 11:40_________________________________________________Co taka cisza w Wieluniu?

Ja jeżdżę po innych terenach i zdobywam kilometry :)

Jakieś nowinki w nowościach i modach?

Oczywiście przed niedzielnym spotem :dance:

Opublikowano

Co taka cisza w Wieluniu?

Ja jeżdżę po innych terenach i zdobywam kilometry :)

Jakieś nowinki w nowościach i modach?

Oczywiście przed niedzielnym spotem :dance:

co ciekawego oblukałeś na innych terenach :mysli:

brak mi motywacji do dalszych modów :gwizdanie:

Opublikowano

Pomysłów dużo,tylko jakoś w moim modelu kalkulator cyfry nie przyjmuje :wallbash:

Opublikowano

Pomysłów dużo,tylko jakoś w moim modelu kalkulator cyfry nie przyjmuje :wallbash:

są inne sposoby :naughty:

Opublikowano

u Was też tak wieje? :wallbash:

Opublikowano

No nie wiem jak jest u Ciebie,bo u nas zima na całego :wallbash:

O słonecznych spotach możemy narzazie zapomnieć :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

No nie wiem jak jest u Ciebie,bo u nas zima na całego :wallbash:

O słonecznych spotach możemy narzazie zapomnieć :kwasny:

pogoda na niedzielę ma być super :evil:

bo następny zlot za 3 lub 4 tygodnie ;( bo za 2 są święta :notworthy:

Opublikowano

19-ego kwietnia się zrobi :)

bardzo chętnie...

Nareszcie zapoznam mojego Męża z super kolegami z klubu :good: :>

Opublikowano

witam chcialem sie spoytac czy ktos w klubie a4 ma pelnego vaga i czy mogl by udostepnic bo nie moge sobie skasowac "service"

Opublikowano

witam chcialem sie spoytac czy ktos w klubie a4 ma pelnego vaga i czy mogl by udostepnic bo nie moge sobie skasowac "service"

wpadnij na spota to sie pomyśli :kox:

Opublikowano

hehe nie wpadne na spota do pracuje w niedziele

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.