Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Trochę słabszy i więcej pali


adasio13

Rekomendowane odpowiedzi

witam forumowiczów. zauważyłem w mojej audicy spadek mocy i większe spalanie. kolega ma taka sama i jego ciągnie nawet na 5 biegu a w mojej nie czuc takiej mocy jak u niego.. nie ukrywam że kiedys to moja ciagnęła zaje******.. co sadzicie? w czym moze byc problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy nie masz wycieków w okolicach pompy wtryskowej (powinna wyciekać ropa). Jak nie masz to tylko podłączenie VAG pomoże nam w zdiagnozowaniu usterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok Panowie w takim razie jaki polecacie program i kabel? bo zamierzam kupic zeby samemu podłaczać pod kompa. najlepiej jakbyście wstawili link z allegro ;) z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to jest z programem od razu? czy program trzeba osobno kupic??

---------- Post dopisany 27-08-2012 at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany 26-08-2012 at 22:17 ----------

Zamów taki Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji Ja mam taki i jestem zadowolony. Wiele forumowiczów też go poleca.

kolego a to jest z programem od razu? czy program trzeba osobno dokupic?

---------- Post dopisany 28-08-2012 at 00:16 ---------- Poprzedni post napisany 27-08-2012 at 23:30 ----------

i czym się różni ten kabel Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji od tego co podałeś linka Viaken.pl: Viaken - elektronika dla motoryzacji ? tylko ceną? pozdrawiam

---------- Post dopisany 29-08-2012 at 23:05 ---------- Poprzedni post napisany 28-08-2012 at 00:16 ----------

to jak? wie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki kolego :) tylko dobrze by było jak by mi ktoś jeszcze napisał czym się różnią te dwa kable do których linki podałem wyżej. tylko ceną cZy czymś jeszcze? niech się ktoś zlituje i napisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten droższy można podłączyć do większej ilości aut, tak przynajmniej na stronie VIAKENA pisze.

Jak tylko chcesz VAG'ować swoje audi to kup tańszy a za zaoszczędzone pieniądze żonie/dziewczynie/kochance kwiaty, odwdzięczy się ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...