Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie oryginalne spryskiwacze i HID. Pytanie


boby123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam koledzy.:wink: Interesuje mnie zalożenie zestawu HID do Audi. Mam lampy zespolone z soczewką. Problem polega na tym, że trzeba mieć spryskiwacze do HID-ów a chce założyć 8000k. Ale, natknąłem się na jeden(shit)..:decayed:SPRYSKIWACZE LAMP XENON SPRYSKIWACZ REFLEKTORÓW (2520849208) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej... Co o tym myślicie? zdało by to egzammin?:decayed::grin: Czy odpada?:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska to piękny kraj. Jeśli założysz HID-y w granicach 4500 k to wież mi żaden Pan Policjant Cię nie zatrzyma bo soczewki robią się białe. Przy 8000 k będziesz je miał niebieskie i to faktycznie może być problem i nie rozwiążą go spryskiwacze. ( Grunt to dobrze ustawione światła - czy to HID-y czy żarówki mogą oślepiać ludzi jak się o nie nie dba. Weź pod uwagę, że radio przestanie Ci działać -tak jest u mnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz się jeszcze zainteresować spryskami od skody octavi I, ale do nich trzeba by mieć jeszcze pompkę wysoko ciśnieniową w zbiornik. Nie wiem jak jest w B5. Ja we wcześniejszym aucie musiałem zmieniać zbiornik który ma opcję na dwie pompki (jedna do mycia szyby a druga od sprysków), być może w B5 zbiornik ten jest uniwersalny i wystarczy zrobić dziurkę w miejscu gdzie ma być zamontowana pompka.

spryski takie jak te:

SPRYSKIWACZ SPRYSKIWACZE OCTAVIA 1 I SPRYSK (2565415625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tyle, że na tej aukcji są jakieś drogie ja płaciłem chyba koło 70zł za parę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz się jeszcze zainteresować spryskami od skody octavi I, ale do nich trzeba by mieć jeszcze pompkę wysoko ciśnieniową w zbiornik. Nie wiem jak jest w B5. Ja we wcześniejszym aucie musiałem zmieniać zbiornik który ma opcję na dwie pompki (jedna do mycia szyby a druga od sprysków), być może w B5 zbiornik ten jest uniwersalny i wystarczy zrobić dziurkę w miejscu gdzie ma być zamontowana pompka.

spryski takie jak te:

SPRYSKIWACZ SPRYSKIWACZE OCTAVIA 1 I SPRYSK (2565415625) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tyle, że na tej aukcji są jakieś drogie ja płaciłem chyba koło 70zł za parę

Normalna ich cena to 60 zł - są sprzedawane na allegro jako uniwersalne - de facto jest to zamiennik z octy.

Ostatnio sprzedałe takie, tutaj na forum bo zrezygnowalem z ich montażu. Nóweczki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...