Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Domykanie szyb- jak podłączyć?


krzysztof198919891989

Rekomendowane odpowiedzi

witam. mam do was pytanie może mi pomożecie . mam świeżo założony alarm BX50S car protect. powiedzcie mi jak podłączyć domykanie szyb .dodam że auto seryjnie takowego bajeru ie miało .centralka takowe wyjście ma domykanie szyb. dodam że mam 4 el szyby. czy może juz ktoś z was to robił? szukałem i jakoś znaleźć nie mogłem odpowiedzi na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W funkcjach masz info: blokowanie powietrzne (pneumatyczne) posiada czas reakcji 3.5 sekundy

Aby domykanie działało, czas ten musi wynosić min 15s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj do A4 B5 Avant 96 rok kupionego niedawno w strasznym stanie (staram sie odnowic auto) montowalem centralke. W orginalnym (przynajmniej tak wyglada) kluczyku mam jeden przycisk, calosc jest na podczerwien i trzeba przylozyc do czujnika zeby w ogole chwycilo. Jak bym przycisku nie naciskal to domykania szyb nie zaobserwowalem, tak samo kierunki nie migaly, jedynie syrena od alarmu robila "piiip". Zamontowalem dzisiaj Stiga jakiegos wyjetego z innego auta. Kierunki dzialaja, ladnie zamyka i otwiera. Z ciekawosci szukalem czy mam moze domykanie szyb... zwieralem do masy we wtyczkach z opisow w necie i ruszylo :) Ze stiga podpialem zielony kabelek ktory daje mase przez 20s do kabelka ktory wczesniej znalazlem i pieknie domyka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mógłbyś troche jaśniej ?

lub jak byłoby oddzielne wyjście funkcji komfort (ale tego ten alarm nie posiada) i domykanie szyb kluczykiem obowiązkowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np

ASE :: przekaźnik czasowy 1TP1500

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

wydaje mi sie że carprotect bx50 na domykanie szyb, taki jak masz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opis takowego alarmu z jednej z aukcji allegro :

Sterowniki przeznaczony jest do sterowania wszelkimi typami zamka centralnego, tak do zamków sterowanych masa, +12V, i pneumatycznymi.

Sterownie poprzez wbudowane przekaźniki, można bezpośrednio podłączyć siłowniki.

Sterownik może być stosowany w systemach dwu i cztero drzwiowych. ( zamkanie / otwieranie ).

Nadaje sie do każdego seryjnego zamka centralnego ( fabrycznego ), jak i do uniwersalnego zamka centralnego ( dostępnego na naszych aukcjach ).

Sterownik zamka posiada wyjście na kierunkowskazy.

Sterownik zamka wyposażony jest w dodatkowy kanał ( 2 kanał transmisji ) - np. osobne otwieranie bagażnika.

Sterownik posiada sterowanie impulsami 0.7s i 3s ( potrzebne do zamków pneumatycznych ).

Możliwość pracy z bezpilotowym systemem alarmowym.

Funkcja Komfort, domykanie szyb, impuls 30s.

tylko właśnie jeśli chodzi o ten przekaźnik to jak go ewentualnie podłączyć pod ten alarm. pytanie czy przekaźnik nie będzie cały czas "gorący" jakoby miał za duże napięcie a także czy nie ponadlapa przekaźników w centralce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcja Komfort, domykanie szyb, impuls 30s.

tylko właśnie jeśli chodzi o ten przekaźnik to jak go ewentualnie podłączyć pod ten alarm. pytanie czy przekaźnik nie będzie cały czas "gorący" jakoby miał za duże napięcie a także czy nie ponadlapa przekaźników w centralce..

nie czaruj już...

masz normalne domykanie szyb, koles z drugiego postu wprowadził cie w błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekaźnik czasowy , zwłoczny , specjalny (1TP30) (2595316257) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a cos takiego? cena taka sama tylko ma mniejszy zakres od 0 do 30s

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

dobra to jak to podłączyć ? i czy wkońcu musze miec ten przekaźnik czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przekaźnik czasowy , zwłoczny , specjalny (1TP30) (2595316257) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

a cos takiego? cena taka sama tylko ma mniejszy zakres od 0 do 30s

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

dobra to jak to podłączyć ? i czy wkońcu musze miec ten przekaźnik czy nie?

nie musisz mieć

jak by ci się chciało poszukać to nie musiałbyś zakładać tego bezsensownego tematu

Wszystko masz opisane w jednym z tematów w dziale warsztat.

Teraz sobie to znajdz i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...