Jump to content
IGNORED

[ALL] Czujnik temperatury zasysanego powietrza w 1.9 TDI

sokolnh
 Share

Recommended Posts

nie ....

A to nie jest ten sam czujnik, co czujnik temp. zew.? :cool:

A to nie jest ten sam czujnik, co czujnik temp. zew.? :cool:

:shocked: :shocked: :shocked:

jak czujnik temp zewnetrznej [mierzacy temp na zewnatrz] moze odpowiadac za temperature w dolocie [wewnatrz ukladu dolotowego] ... ???

chyba ze mowimy o jakims innym czujniku ... :mysli:

Zinterpretowalem "doslownie" to o co pytal sokol :embarrassed:;) - temp. zasysanego powietrza, czyli tego ktore dostaje sie do dolotu* ;):decayed:

* ale nie temp. w samym dolocie

czujnik temperatury powietrza w dolocie znajduje sie kolo czujnika cisnienia

nie ma potrzeby pomiaru temperatury powietrza na poziomie filtra poniewaz jest zblizona do temperatury zewnetrznej

to gdzie on jest bo ja nie wiem, a kolega w pracy jest świecie przekonany, że jest on w przepływce, mi sie wydaje że własnie nie, ale jak on mnie pyta " gdzie jest ? " to niestety nie wiem co odpowiedziec :)[br]Dopisany: 29 Maj 2008, 13:17 _________________________________________________

czujnik temperatury powietrza w dolocie znajduje sie kolo czujnika cisnienia

nie ma potrzeby pomiaru temperatury powietrza na poziomie filtra poniewaz jest zblizona do temperatury zewnetrznej

ok, dzieki wielkie :th:

od dolu w plastikowej rurze dolotu z lewej strony silnika ( kierowcy) pomiedzy kolektorem ssacym a pierwsza plastikowa rura za intercoolerem

w samym przeplywomierzu jest czujnik temperatury powietrza .... [chyba nawet dwa] ale odpowiada[ja] one za zupelnie cos innego ....

czujniki temperatury przeplywki sluza do kompensacji pomiaru w funkcji temperatury powietrza w miejscu pomiaru

Jest czujnik temp powietrza zasysanego jak MODERATOR napisał wyzej który jest w Lmm oraz czujnik temp w dolocie za IC na rurze jak pisali koledzy wczesniej, te dwa czujniki maja zupełnie inne zadania