Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpanie przy odpaleniu


tkamicki5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was.wczoraj gdy odpaliłem samochód to zaczął dzienie chodzić i szarpać,jakby na wszystkie gary nie palił.po czym zgasiłem i po chwili ponowmnie odpaliłem i dodałem gazu i problem zniknął..ale jeśli sie pojawiło to,to pewnie będzie już i do was pytanie co to może być?od zapłonu coś? pozdrawiam

---------- Post dopisany 03-09-2012 at 19:42 ---------- Poprzedni post napisany 02-09-2012 at 20:01 ----------

nikt sie nie wypowiedział....ale może teraz coś pomożecie bo podłączyłem pod komputer i pokazało mi taki błąd- rzad 2 czujnik ustawienia wałka rozrządu(przerwa/zwarcie od plusa) może być to tą przyczyną?może ktoś miał taki przypadek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie sie nie znam ale jesli komputer nie bedzie wiedzial w jakiej pozycji jest walek rozrzadu to napewno bedzie mial problem z prawidlowym zaplonem, na poczatek sprawdz i wyczysc wtyczke od czujnika , moze to byl blad sporadyczny, jak sie bedzie powtarzal to pewnie przyjdzie zmienic czujnik. No chyba ze ostatnio cos przy rozrzadzie kombinowales .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozrząd był wymieniany jakis czas temu...może coś spartolił mechanior kurde...najpierw ten czujnik trzeba bedzie podmienic i zobaczyć myśle...są dwa czujniki a rząd 2 to który jest z czujników?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gazownia jest ????

może mapy ci sie rozjezdzają ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie.gazu nie mam...

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:43 ----------

a powiedzccie mi czy po odłączeniu czujnika ustawienia wałka rozrządu auto powinno odpalic normalnie czy nie?bo mechnior odłaczył po czym odpalił normalnie samochód i błąd po wcześniejszym jego wykasowaniu znowu sie pojawił...

---------- Post dopisany 04-09-2012 at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany 03-09-2012 at 20:48 ----------

chłopaki żyjecie? :)

---------- Post dopisany at 15:20 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

a możlliwe jest,że jak czujnik ustawienia wałka rozrządu jest zepsuty to samochód jak jest ciepły to odpala normanlnie? a gdy silnik jest zimny to nie powinien odpalić ale w silniku V są dwa takie czujniki na 3 cylindry jeden i tak pomyslałem że jak mi zaczął przy odpaleniu chodzić jakby nie na wszystkie gary to tylko chodziły te w tym rzędzie gdzie jest dobry czujnik...jest takie coś możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...