Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Mój srebrny Avancik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich

Kilka dni temu dokładnie 30 sierpnia 2012 r. stałem się szczęśliwym posiadaczem Audi A4 AFN Avant z 1996 roku w automacie .

Samochód kupiłem od szwagra po okazyjnej cenie ze względu na to, że szwagier kupił busa. Audi jest w miarę doinwestowana i powinienem trochę pojeździć bez niespodzianek :naughty:.

W Audi jest założona adaptacja (ręczny gaz i hamulec) ponieważ poruszam się na wózku inwalidzkim

Najpierw moja była

p1010359y.jpg

p1010045pl.jpg

p1010260m.jpg

Audi 100 C4 2.8 V6 AHH 1992r.

A teraz mam:

p1100025.jpg

Wyposażenie:

Wspomaganie kierownicy

Centralny zamek z pilota + domykanie szyb i szyberdachu

Autoalarm

4 el. szyby

el. lusterka (składane)

klimatronik

tempomat (muszę wymienić przełącznik)

szyberdach

pełen FIS

ABS

Automatyczna skrzynia biegów

hak

drewniane wykończenie

jak mi się coś przypomni do zaktualizuje

W aucie było robione

rozrząd plus olej

klocki przód

kompletny wydech wraz z tandetną końcówką

olej i filtr w skrzyni biegów (automat)

nowa chłodnica

zawieszenie około 30 tyś km temu (mastersport)

nowe przeguby

nowy akumulator Bosch

nowe opony na lato 17 cali i na zimę 15 cali

Plany napraw

1 Audi zostało podwyższone z tyły na amorkach ponieważ szwagier pracuje w Niemczech i woził jakieś pakunki no i mu się to podoba. Ja mam to zamiar zmienić czyli obniżyć auto do standardu.

2 Zmienić końcówkę wydechu

3 naprawić podświetlenie licznika ponieważ świeci tylko na połowie a prędkościomierz w ogóle nie jest podświetlany - ZROBIONE !

4 sprawdzić klimatronik bo coś głośno chodzi

5 naprawić podświetlenie wnętrza podczas otwierania drzwi nie działa - ZROBIONE !

6 podnieść drzwi kierowcy bo są opuszczone

7 zająć się zderzakiem tylnym

na pewno jeszcze coś się znajdzie zobaczymy..

Będę jeszcze potrzebował zaślepki do alusków może ktoś z Was ma takie to proszę o kontakt

oto kilka fotek

będzie więcej

p1100040.jpg

p1100039g.jpg

p1100043.jpg

Wkrótce więcej zdjęć i informacji

Pozdrawiam

Opublikowano

a jakieś zdjęcia wnętrza ?

Opublikowano
  • Autor
a jakieś zdjęcia wnętrza ?

Jutro zrobię i wstawię

Opublikowano
a jakieś zdjęcia wnętrza ?

Jutro zrobię i wstawię

no to czekamy z niecierpliwością.

Opublikowano
  • Autor

Fotki wnętrza

p1100051p.jpg

p1100056m.jpg

p1100057t.jpg

p1100058z.jpg

Jak wdać brakuje przełącznika do tempomatu bo oryginalny został uszkodzony a został zamontowany niestety zwykły bez tempomatu.

Kolejne fotki dzisiaj

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:14 ----------

Audi ma przejechane 316 tyś km ale zbiera się nieźle jak na automat. Żadnych wycieków spod silnika ani spod skrzyni nie ma i to mnie cieszy :decayed:

kilka fotek

p1100102e.jpg

p1100105y.jpg

p1100106.jpg

p1100107o.jpg

W weekend muszę się dobrać do licznika bo część żaróweczek nie świeci.

Mam problem z klimatronikiem bo podczas przekręcenia kluczyka sam się załącza i dmucha i brzęczy przez chwilę. Będę szukał w tematach na forum.

Pozdrawiam

Opublikowano

Fis Ci działa ? bo tak w sumie nie widać nic... ale w automacie? Hmmm wole manuala ;D

Opublikowano
  • Autor
Fis Ci działa ? bo tak w sumie nie widać nic... ale w automacie? Hmmm wole manuala ;D

Fis działa a co do automatu to też wolałbym manualną ale ze względu na to, że poruszam się na wózku inwalidzkim nic innego nie wchodzi w grę. Dzisiaj mechanik ma mi założyć adaptacje (ręczny gaz i hamulec) i wreszcie będę jeździł.

---------- Post dopisany at 08:18 ---------- Poprzedni post napisany at 08:04 ----------

p1100111s.jpg

p1100112.jpg

Opublikowano

Ktoś już grzebal w tym liczniku bo masz dołożoną kontrolkę pozycyjnych...

Powodzenia w modach.

Opublikowano

Fajny wozik :wink: Widzę, że samochód z Włoch?

Opublikowano
  • Autor
Ktoś już grzebal w tym liczniku bo masz dołożoną kontrolkę pozycyjnych...

Powodzenia w modach.

A to nawet nie wiedziałem dzięki za info. W Polsce to raczej nikt nie grzebał pewnie we Włoszech bo stamtąd pochodzi.

---------- Post dopisany at 13:24 ---------- Poprzedni post napisany at 13:23 ----------

Fajny wozik :wink: Widzę, że samochód z Włoch?

A tak był sprowadzany z Włoch a skąd wiesz??

Opublikowano

Pewnie po składanych lusterkach :wink:

Opublikowano
  • Autor
Pewnie po składanych lusterkach :wink:

acha a to nie wiedziałem

Opublikowano
Pewnie po składanych lusterkach :wink:

Dokładnie ;-) Brat też ma składane lusterka, fajny bajer.

Opublikowano
  • Autor

Kolejne zdjęcia

p1100101v.jpg

po przekręceniu stacyjki załącza się klimatronik w taki sposób

p1100109p.jpg

p1100114c.jpg

p1100118o.jpg

p1100123m.jpg

zauważyłem że nad tylimi słupkami są lampki :wink:jutro będzie fotka

Opublikowano

fajna rakieta:decayed: bezawaryjnosci kolego :wink:

Opublikowano
  • Autor
fajna rakieta:decayed: bezawaryjnosci kolego :wink:

Dzięki wielkie

Opublikowano

95% z wloch mialy kontrolke pozycyjnych.

Opublikowano
95% z wloch mialy kontrolke pozycyjnych.

Aż z ciekawości zobaczę u brata :wink:

Opublikowano
  • Autor

Zdjęcia tylnych lampek

z tyłu nad słupkami

p1100178pn.jpg

p1100179l.jpg

z tyłu nad bagażnikiem

p1100184.jpg

Niestety oświetlenie kabiny działa ale tylko w jednej pozycji tzn nie działa automatycznie po otwarciu drzwi. W weekend w końcu będzie czas się czymś zająć

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Wreszcie założona adaptacja :decayed:dzisiaj była przejażdżka i auto ciągnie nieźle :wink:

p1100169dc.jpg

p1100171.jpg

p1100192y.jpg

p1100201t.jpg

p1100202z.jpg

Opublikowano

fajne :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.