Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Boczki drzwi


misiek83

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was małe pytanie.

Czy da sie zdemontowac z boczkow drzwi zaznaczony na czerwono element??

scaled.php?server=259&filename=audia4b5tapicerkadrzwip.jpg&res=landing

Zdjecie jest typowo pogladowe.

Poniewaz moje sa zniszczone chcialbym je odmalowac a material wymienic na inny tylko nie wiem czy jest to oplacalne czy lepiej wymienic na inne w dobry stanie. Dodam ze mam korbki i nie latwo jest znaleźć takie boczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się wymienić bez żadnego problemu to poszycie jest zgrzewane z drugiej strony, bierzesz lutownicę rozgrzewasz spawy wymieniasz materiał zakładasz zgrzewasz spowrotem i masz funkiel nówkę nie śmiganą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pod tym materiałem mam pęknięty plastik tak, że wchodzi łokieć, czy w takim przypadku trzeba cały boczek wymienić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie da się tego zespawać i dobrym klejem skleić chyba się da

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ja jak u siebie bede wstawiał skórę to nie musze całych boczków zmieniac tylko ten element zaznaczony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mozesz kupic wlokno szklane i podkleic ten kawalek od spodu :decayed:

U mnie tez jest pekniecie, a nie znalazlem jeszcze nigdzie kompletu boczkow, no moze z wyjatkiem alledrogo ale tam byly w cenie 250 z wysylka co jest troche nie oplacalne zwlaszcza ze samemu mozna to zrobic skoro da sie to rozebrac :wink:

Materiał wymienie na alkantare lub cos w podobie a same plastikowe raczki do otwierania drzwi chyba polakieruje na czarny mat no chyba ze uzyje na nich plastidip :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec zostaje tylko lakierowanie... Chyba kupie czarny półmat i sprawdze jak bedzie to wygladac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kup lakier do zderzakow plastikowych firmy boll :wink: kolor prawie identyczny jak ori, trwaly, sam tak odnawialem raczki.... tylko najpierw musisz zerwac ta stara farbe/gume...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie zdaje ze bylo kilka kolorow raczek... chociaz moge sie mylic :decayed:

BOLL lakier strukturalny do plastiku - BOLL - Partnerem każdego auta!

Ciekawe jak wyglada ta "atrakcyjna struktura" :grin:

EDIT

Własnie znalazlem jak to wyglada...

STRUKTURA DO NAPRAW PLASTIK, KONSOLA W SPRAYU BOLL (2588577027) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Efekt ciekawy... Tylko nie wiem czy pozniej dawac bezbarwny czy nie...

Trzeba bedzie sprawdzic jak to bedzie wygladac z bezbarwnym i bez...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jak juz chcesz ta struktura robic to musisz sobie inna koncowke zalatwic np szeroka koloru czerwonego, taka jaka jest jak nabijasz farbe do spraya.... bo ta originalna raczej nie polozysz tak ladnie jak na tej fotce..... probowalem juz..... i wedlug mnie bezbarwny jest nie potrzebny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...