Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprężyny czy będą pasować


szymon441992

Rekomendowane odpowiedzi

Mam okazje kupić sprężyny

http://images48.fotosik.pl/389/0647295adbcd7004gen.jpg

są to sprzężyny z audi a4 2001-2004, chciałbym je włożyć do a4 b5 1,9 2000rok, skrzynia automatyczna.

Jak myślicie, będzie pasowało? :)

Co do oznaczenia silnika to nie jestem pewny ale to chyba nie ma aż takiego znaczenia, ważne ze 1.9

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślę że sprężyny z b6 raczej na pewno nie podejdą , a kody silnika są ważne bo jeśli masz automat 1.9 to są inne sprężyny niż do 1.9 w manualu.

Z tego co pamiętam bo sam to ostatnio przerabiałem to 1.9 i automat ma takie same sprężyny jak V6 benzyna w manualu - musiałbyś kogoś z Etką znaleźć i poszukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standardowo do B5 1,9 TDI w wersji manualnej do sedana sprężyna ma wymiary 13,25 grubość zwoju/133 średnica/ 355 wysokość, zaś od B6 1,9 TDI 14,75/133/313

w/g katalogu LESJOFORS. A więc teoretycznie miał byś auto może troszkę niżej aczkolwiek nie koniecznie bo mimo że sprężyna jest niższa to masz grubszy zwój nie będzie się tak uginać, a też nie wiadomo czy nie będzie gdzieś zapierać bo będzie zwój bardziej wystawał. Szukaj konkretnie pod model mniej kombinacji wydasz kasę i h... z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...