Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
donuska nie rozkręcaj się :grin::grin::grin:

Lubię :banan:

Opublikowano
donuska nie rozkręcaj się :grin::grin::grin:

Lubię :banan:

A ten bacik masz?

Opublikowano

hehe temat podąża w jednym kierunki :decayed:

Opublikowano
donuska nie rozkręcaj się :grin::grin::grin:

Lubię :banan:

A ten bacik masz?

Oczywiście,mam całą kolekcję bacików

:kox:

Opublikowano

donuska90 to możemy sie umówić ? :decayed::naughty:

Opublikowano
donuska90 to możemy sie umówić ? :decayed::naughty:

Jak chcesz oberwać bacikiem z mojej kolekcji,to oczywiście,zapraszam do Gdyni :D

Opublikowano

:kox:jade juz :decayed:

Opublikowano
  • Autor
na forum audi 80 jest nawet dużo kobitek a tutaj jeszcze nie spotkałem:/ może słabo szukam. Hehe

baaardzo słabo a ja np. z niedoskonałościami nie walczę :grin:więc znaleźć tam można jedynie kobiety walczące :decayed:

---------- Post dopisany at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ----------

Pytanie mam do was. Są może tu jakieś kobiety? Pytam z Ciekawości :)

Czy Panie tylko gustują w A3 ;)

E tam w A3 w A4 ! a czasem tęsknie popatrzą za A6 :decayed:

a czasami nawet na A8 :)

---------- Post dopisany at 23:51 ---------- Poprzedni post napisany at 23:50 ----------

o to nie widziałem a przeglądam wątki w miarę ;) niech się nam tu może pokażą ;) ktoś z Wlkp? ;D

Szukasz dziewczyny czy jak?:polew::polew::polew:

nie nie szukam :D

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

Skórzewo ładna wieś ;):P

Opublikowano
donuska90 to możemy sie umówić ? :decayed::naughty:

Jak chcesz oberwać bacikiem z mojej kolekcji,to oczywiście,zapraszam do Gdyni :D

Fetysik :decayed:

Opublikowano
donuska90 to możemy sie umówić ? :decayed::naughty:

Jak chcesz oberwać bacikiem z mojej kolekcji,to oczywiście,zapraszam do Gdyni :D

Co za pieszczoszka :decayed::thumbup1:

Opublikowano
:kox:jade juz :decayed:

Za ile będziesz?:naughty:

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ----------

donuska90 to możemy sie umówić ? :decayed::naughty:

Jak chcesz oberwać bacikiem z mojej kolekcji,to oczywiście,zapraszam do Gdyni :D

Co za pieszczoszka :decayed::thumbup1:

A jaaak :D

Opublikowano

ładne rzeczy tu się kroją :naughty:

Opublikowano
ładne rzeczy tu się kroją :naughty:

"Albercik ... wychodzimy..." tu chcą lać w tyłek ... a jedną :whip2:to i w goły nie zgorszy ;):buahaha:

Opublikowano
o to nie widziałem a przeglądam wątki w miarę ;) niech się nam tu może pokażą ;) ktoś z Wlkp? ;D

Szukasz dziewczyny czy jak?:polew::polew::polew:

nie nie szukam :D

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

Skórzewo ładna wieś ;):P

jeb@ny... :decayed: nie szuka... :facepalm:

A ja tylko dodam że na tym forum już nawet się jedno (oficjalne) w 100% klubowe dziecko urodziło :wink: Więc nawet na forum można znaleźć drugą połówkę... :decayed:

Opublikowano
o to nie widziałem a przeglądam wątki w miarę ;) niech się nam tu może pokażą ;) ktoś z Wlkp? ;D

Szukasz dziewczyny czy jak?:polew::polew::polew:

nie nie szukam :D

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

Skórzewo ładna wieś ;):P

jeb@ny... :decayed: nie szuka... :facepalm:

A ja tylko dodam że na tym forum już nawet się jedno (oficjalne) w 100% klubowe dziecko urodziło :wink: Więc nawet na forum można znaleźć drugą połówkę... :decayed:

Albo 0,7 nawet :polew:

Opublikowano

To kiedy zlocik w Gdyni :naughty::decayed: ?

Opublikowano
  • Autor
o to nie widziałem a przeglądam wątki w miarę ;) niech się nam tu może pokażą ;) ktoś z Wlkp? ;D

Szukasz dziewczyny czy jak?:polew::polew::polew:

nie nie szukam :D

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:51 ----------

Skórzewo ładna wieś ;):P

jeb@ny... :decayed: nie szuka... :facepalm:

A ja tylko dodam że na tym forum już nawet się jedno (oficjalne) w 100% klubowe dziecko urodziło :wink: Więc nawet na forum można znaleźć drugą połówkę... :decayed:

Nie szukam ;]

Opublikowano

Hehe zaraz lepiej:) trzeba by było wymyślić jakiś temat Aby te nasze "baby" też się więcej udzielały:)

Opublikowano
  • Autor
Hehe zaraz lepiej:) trzeba by było wymyślić jakiś temat Aby te nasze "baby" też się więcej udzielały:)

patrzą i obserwują :P

u mnie jest dużo A4 ale szczerze nie widziałem żeby ktoś miał ramki klubowe ;/

W koninie widziałem ładną A4 B6 za PWSZ ;)

Opublikowano
:kox:jade juz :decayed:

Za ile będziesz?:naughty:

---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 11:15 ----------

gdzie sie spotkamy ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.