Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Silnik 1.8 125 koni-problemy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

licznik mi przekłamuje ok 5 km/h w porównaniu do navi a na klimie wciąz zera

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
licznik mi przekłamuje ok 5 km/h w porównaniu do navi a na klimie wciąz zera

no to lipa widzę ;/

---------- Post dopisany 14-10-2012 at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2012 at 22:50 ----------

mlody i jak tam licznik lub climatronic ? ;D

Opublikowano

jak narazie to nic Nie robiłem z tym. Brak czasu aby zacząć głębiej szukać przyczyny. Ale Niebawem się zabiore za to

Opublikowano
  • Autor
jak narazie to nic Nie robiłem z tym. Brak czasu aby zacząć głębiej szukać przyczyny. Ale Niebawem się zabiore za to

NO to nie wiem co masz z tym.. może odłącz i podłącz od nowa aku to moze to pomoże; )

Opublikowano

juz tak robiłem nie raz i d*pa

Opublikowano
  • Autor
juz tak robiłem nie raz i d*pa

no to może do elektryka pójdź :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

otóż mam problem i nikt mi nie umie

powiedzieć który ten czytnik w czujniku Halla koło

rozrządu jest do adr'a z plastikowym kolektorem

o ile to robi jakąś róznice. mógł by ktoś to

sprawdzić u siebie w aucie który ma

zamontowany? 2012-10-30-025.jpg | pawela4 | Fotki, Zdjcia,

Obrazki Fotosik.pl

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

koledzy wątek mam w dziale elektrycznym i tam są fotki. Proszę niech ktoś sprawdzi u siebie który ma ten czytnik z góry dzięki:)

Opublikowano
  • Autor
otóż mam problem i nikt mi nie umie

powiedzieć który ten czytnik w czujniku Halla koło

rozrządu jest do adr'a z plastikowym kolektorem

o ile to robi jakąś róznice. mógł by ktoś to

sprawdzić u siebie w aucie który ma

zamontowany? 2012-10-30-025.jpg | pawela4 | Fotki, Zdjcia,

Obrazki Fotosik.pl

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

koledzy wątek mam w dziale elektrycznym i tam są fotki. Proszę niech ktoś sprawdzi u siebie który ma ten czytnik z góry dzięki:)

zobaczę zobaczę :P

Opublikowano

nu to czekam kolego:) wystarczy zdjąć osłonę górna rozrządu i klucz 10 aby odkręcić ten czujnik .

Opublikowano
  • Autor
nu to czekam kolego:) wystarczy zdjąć osłonę górna rozrządu i klucz 10 aby odkręcić ten czujnik .

nie sprawdzę Ci bo u mnie pada ;/

Opublikowano

spoko to będe czekał :P

Opublikowano
  • Autor
spoko to będe czekał :P

ja mam kolektor metalowy czy stalowy xd

Opublikowano

amelinium pewno. A patrzyłes na ta czujke już?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
amelinium pewno. A patrzyłes na ta czujke już?

szczerze nie patrzyłem wczoraj u mnie padało dzisiaj w robocie od rana do wieczora jutro tak samo ale w piątek postaram się ;)

---------- Post dopisany 16-12-2012 at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 22:05 ----------

Panowie tak się was zapytam. Samochód stoi pod wiatą na dworze i mam w zbiorniku ponad 40 litrów paliwa i jak odpalam zostawiam go na chwile i jak ruszam to tak "pierdzi" jak go mocno przegazuje to jest ok. Dolałem dodatek na usuwanie wody i co jakiś czas jest to samo co to może być? :facepalm:

Opublikowano

kolego u mnie też tak się robi. Ale co to jest to brak słów

Opublikowano
  • Autor
kolego u mnie też tak się robi. Ale co to jest to brak słów

myślałem że woda ale nie bo dolałem dodatku który usuwa wodę i d*pa :facepalm: Młody zapraszam do siebie nowe graty są;D

Opublikowano

Przy włączonej klimie też będzie się wolniej zbieralo

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor
Przy włączonej klimie też będzie się wolniej zbieralo

to ja wiem ale nie w tym rzecz prawda? nie napisałem o tym tylko o czymś innym

---------- Post dopisany 26-01-2013 at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2012 at 01:19 ----------

Pany takie pytanie. OD jakiegoś czasu podczas jazdy mi coś śwista aczkolwiek nie wiem co to a jak podniosłem maskę przy świecach coś brzęczy że tak określę co to może być Panowie ?

Opublikowano
jak narazie to nic Nie robiłem z tym. Brak czasu aby zacząć głębiej szukać przyczyny. Ale Niebawem się zabiore za to

NO to nie wiem co masz z tym.. może odłącz i podłącz od nowa aku to moze to pomoże; )

wczoraj przypadkiem kuklem na kody w klimatroniku i odziwo nr 17 Czyli prędkość pokazuje normalnie. Uj wie co było ale działa:)

Opublikowano
  • Autor
jak narazie to nic Nie robiłem z tym. Brak czasu aby zacząć głębiej szukać przyczyny. Ale Niebawem się zabiore za to

NO to nie wiem co masz z tym.. może odłącz i podłącz od nowa aku to moze to pomoże; )

wczoraj przypadkiem kuklem na kody w klimatroniku i odziwo nr 17 Czyli prędkość pokazuje normalnie. Uj wie co było ale działa:)

pewnie zrobił Ci prezent :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.