Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik 1.8 125 koni-problemy


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

licznik mi przekłamuje ok 5 km/h w porównaniu do navi a na klimie wciąz zera

no to lipa widzę ;/

---------- Post dopisany 14-10-2012 at 21:44 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2012 at 22:50 ----------

mlody i jak tam licznik lub climatronic ? ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie to nic Nie robiłem z tym. Brak czasu aby zacząć głębiej szukać przyczyny. Ale Niebawem się zabiore za to

NO to nie wiem co masz z tym.. może odłącz i podłącz od nowa aku to moze to pomoże; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż mam problem i nikt mi nie umie

powiedzieć który ten czytnik w czujniku Halla koło

rozrządu jest do adr'a z plastikowym kolektorem

o ile to robi jakąś róznice. mógł by ktoś to

sprawdzić u siebie w aucie który ma

zamontowany? 2012-10-30-025.jpg | pawela4 | Fotki, Zdjcia,

Obrazki Fotosik.pl

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

koledzy wątek mam w dziale elektrycznym i tam są fotki. Proszę niech ktoś sprawdzi u siebie który ma ten czytnik z góry dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

otóż mam problem i nikt mi nie umie

powiedzieć który ten czytnik w czujniku Halla koło

rozrządu jest do adr'a z plastikowym kolektorem

o ile to robi jakąś róznice. mógł by ktoś to

sprawdzić u siebie w aucie który ma

zamontowany? 2012-10-30-025.jpg | pawela4 | Fotki, Zdjcia,

Obrazki Fotosik.pl

---------- Post dopisany at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany at 20:41 ----------

koledzy wątek mam w dziale elektrycznym i tam są fotki. Proszę niech ktoś sprawdzi u siebie który ma ten czytnik z góry dzięki:)

zobaczę zobaczę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nu to czekam kolego:) wystarczy zdjąć osłonę górna rozrządu i klucz 10 aby odkręcić ten czujnik .

nie sprawdzę Ci bo u mnie pada ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amelinium pewno. A patrzyłes na ta czujke już?

szczerze nie patrzyłem wczoraj u mnie padało dzisiaj w robocie od rana do wieczora jutro tak samo ale w piątek postaram się ;)

---------- Post dopisany 16-12-2012 at 12:42 ---------- Poprzedni post napisany 07-11-2012 at 22:05 ----------

Panowie tak się was zapytam. Samochód stoi pod wiatą na dworze i mam w zbiorniku ponad 40 litrów paliwa i jak odpalam zostawiam go na chwile i jak ruszam to tak "pierdzi" jak go mocno przegazuje to jest ok. Dolałem dodatek na usuwanie wody i co jakiś czas jest to samo co to może być? :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego u mnie też tak się robi. Ale co to jest to brak słów

myślałem że woda ale nie bo dolałem dodatku który usuwa wodę i d*pa :facepalm: Młody zapraszam do siebie nowe graty są;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy włączonej klimie też będzie się wolniej zbieralo

to ja wiem ale nie w tym rzecz prawda? nie napisałem o tym tylko o czymś innym

---------- Post dopisany 26-01-2013 at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany 20-12-2012 at 01:19 ----------

Pany takie pytanie. OD jakiegoś czasu podczas jazdy mi coś śwista aczkolwiek nie wiem co to a jak podniosłem maskę przy świecach coś brzęczy że tak określę co to może być Panowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie to nic Nie robiłem z tym. Brak czasu aby zacząć głębiej szukać przyczyny. Ale Niebawem się zabiore za to

NO to nie wiem co masz z tym.. może odłącz i podłącz od nowa aku to moze to pomoże; )

wczoraj przypadkiem kuklem na kody w klimatroniku i odziwo nr 17 Czyli prędkość pokazuje normalnie. Uj wie co było ale działa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak narazie to nic Nie robiłem z tym. Brak czasu aby zacząć głębiej szukać przyczyny. Ale Niebawem się zabiore za to

NO to nie wiem co masz z tym.. może odłącz i podłącz od nowa aku to moze to pomoże; )

wczoraj przypadkiem kuklem na kody w klimatroniku i odziwo nr 17 Czyli prędkość pokazuje normalnie. Uj wie co było ale działa:)

pewnie zrobił Ci prezent :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...