Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Silnik 1.8 125 koni-problemy


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej jak są otwarte te klapki cały czas niż zamknięte ale najlepszy jest efekt gdy jest wszystko sprawne i otwierają się tylko wtedy kiedy powinny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jak są otwarte te klapki cały czas niż zamknięte ale najlepszy jest efekt gdy jest wszystko sprawne i otwierają się tylko wtedy kiedy powinny

no dokładnie popieram Zbyszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie mówię o tych klapkach co sterują dawka powietrza w kolektorze ssacym. One są otwarte tylko trochę na zgaszonym aucie. I dlatego jak nie działało to auto nie dostawało poprawnej dawki powietrza i się dusilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nie mówię o tych klapkach co sterują dawka powietrza w kolektorze ssacym. One są otwarte tylko trochę na zgaszonym aucie. I dlatego jak nie działało to auto nie dostawało poprawnej dawki powietrza i się dusilo.

w sumie miałem coś podobnego że mi się dusił ale po jakimś czasie ustał ten problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kolego było tak do 3tys szedł bo szedł od 3 do 4tys przerywał było to mocno czuć, a po wyżej 4tys No dostawał mocy Ale szału nie było. Teraz jak to cięgno naprawiłem to od 2 tys z groszami już ciągnie i nic nie przerywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie kolego było tak do 3tys szedł bo szedł od 3 do 4tys przerywał było to mocno czuć, a po wyżej 4tys No dostawał mocy Ale szału nie było. Teraz jak to cięgno naprawiłem to od 2 tys z groszami już ciągnie i nic nie przerywa.

ja trochę bawiłem się ze świecami z błędami i jakoś tam lepszy efekt jest przy avancie :) ale daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spalanie pewnie też ma to jakiś wpływ choć napewno nie jakoś znaczący

no wiesz jak będziesz przeciągnąć to chyba spalanie jest wyższe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja dwa tygodnie siedziałem i wszystko po kolei sprawdzałem i nie mogłem dojść co go boli. Vag błędów nie wywala mi. Z kim nie Gadalem to Aby mówili zawieź do elektryka. Ale w końcu wszystko się wyjaśniło

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

arx91 to co robiles takiego Aby był lepszy efekt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego ja dwa tygodnie siedziałem i wszystko po kolei sprawdzałem i nie mogłem dojść co go boli. Vag błędów nie wywala mi. Z kim nie Gadalem to Aby mówili zawieź do elektryka. Ale w końcu wszystko się wyjaśniło

ja miałem lekkie problemy z błędami że na przepustnicy mi wywalało błędy ;/ ale jakoś teraz jest ok :)

---------- Post dopisany at 22:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:01 ----------

kolego ja dwa tygodnie siedziałem i wszystko po kolei sprawdzałem i nie mogłem dojść co go boli. Vag błędów nie wywala mi. Z kim nie Gadalem to Aby mówili zawieź do elektryka. Ale w końcu wszystko się wyjaśniło

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

arx91 to co robiles takiego Aby był lepszy efekt

świece wymieniłem przepustnice wyczyścił mi elektryk odmę wymieniłem i lepiej trochę działa ale to wiesz ja u siebie np zauważyłem coś takiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Aby co to miałem przepływke walnieta i sondę. Wymieniłem to i wszystko się unormowalo Ale to jakiś czas temu. Tylko że wtedy to auto też nie szło i paliło ok 16l

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Aby co to miałem przepływke walnieta i sondę. Wymieniłem to i wszystko się unormowalo Ale to jakiś czas temu. Tylko że wtedy to auto też nie szło i paliło ok 16l

ło 16 l na 100 to nie zarobiłbyś na paliwo jeszcze z 1.8 125 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece też mam nowe, przepustnice czyścilem i adoptowalem z pół roku temu

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

No nie nie. Kolego a masz gaz u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świece też mam nowe, przepustnice czyścilem i adoptowalem z pół roku temu

---------- Post dopisany at 22:05 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

No nie nie. Kolego a masz gaz u siebie?

jeżdżę na benzynie 95 :D bez gazu ale w planach jest :) a Ty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo kolego. w week byłem na wystawie agro show bednary i zrobiłem Prawie 300 w obie strony i za 150zł paliwa mi spokojnie starczyło. Ale też auto pełen zestaw i ciągle but i but nie kiedy po 180km na h dochodzilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo kolego. w week byłem na wystawie agro show bednary i zrobiłem Prawie 300 w obie strony i za 150zł paliwa mi spokojnie starczyło. Ale też auto pełen zestaw i ciągle but i but nie kiedy po 180km na h dochodzilo.

no to nie jest tak źle ;) 150 zł u mnie to okolo 24/25 litrów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tobie ile tak w granicach spali? Bo ja w tej 10, 11lTu na krótkich odcinkach się mieszcze

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:12 ----------

No niestety nie pamiętam ile było paliwa Ale coś w tych granicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tobie ile tak w granicach spali? Bo ja w tej 10, 11lTu na krótkich odcinkach się mieszcze

wiesz to zależy jak mu nie daję to około 8 litrów ;D tak wyliczyłem bo za 100 zł u mnie to 17 litrów powyżej zrobie 210 km :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego to ja coś podobnego robię za 100zł. Ale to max 100na godz i bez wariacji.

no tak dokładnie u mnie nie ma co szaleć :) aczkolwiek przy wyprzedzaniu pozwalam na nutkę szaleństwa ale po wyprzedzeniu to wiesz zwalaniam bo coś mi zajedzie drogę ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...