Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] avant b7 s-line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM,

Po przygodach z paroma A4 rzedstawiam mojego nowego avanta .

Audi A4 2.0 TDI 125 KW ,przelocik 128 tys km ,potwierdzony z niemcowni, wersja: S-line [E4J]

WYPOSAŻENIE:

-ABS, ESP,ASR

- Wspomaganie kierownicy

- Immobiliser

- Centralny zamek w kluczyku (domykanie + otwieranie szyb z klucza)

- Elektryczne szyby przód ,tył

-elektryczne ustawianie i podgrzewane lusterka

- Czarna podsufitka i wykończenia wnętrza S-line

- 2x Podłokietnik,kubek tył

- Climatronik 2 - strefowy

- Nawigacja MMI z dużym kolorowym wyświetlaczem + zestaw głośnomówiący + Blotooth + czytnik na 2 karty SD

-Tempomat

- Nagłosnienie BOSE

- Multifunkcyjna skórzana kierownica

- 8XAIRBAG

- czujniki parkowania

-Chrom pakiet-relingi

-automatyczna wycieraczka podczas cofania

-felgi aluminiowe 18 cali

-oryginalny hak audi

-dokładka s-line tylny zderzak

-listwy drzwi zewnętrzne s-line

- Zawias S-line 1BV

-Grzane stołki przód

-Pełny Fis kolor

-Zmieniarka na 6 CD w schowku pasażera

-Pakiet "Schowek"

-Pakiet "Oświetlenie"

-Szyberdach

MODYFIKACJE ;

SZYBKI ŚCIEMA -ZROBIONE

W PLANACH:

XENONIK,

SPRYSKIWACZE,

FOTOCHROM-LUSTERKO ŚRODEK

JAKIEŚ SPRĘŻYNKI -ŻEBY BYŁO NIŻEJ

Jak macie jakieś podpowiedzi mile widziane

Fotka jeszcze z lawety

IMAG0199.jpg

<br /><br />,

IMAG0265.jpg

<br /><br />,

IMAG0272_1.jpg

<br /><br />,

IMAG0263.jpg

<br /><br />,

noi.jpg

<br /><br />

Opublikowano

jakie efekty programu?

Opublikowano
  • Autor

dużo lepiej niż w serii nie ma tego znowu aż tak dużo ale 50 niutonków i 30 koni więcej robi swoje

Opublikowano

Na seryjnym BRD jak pęka 200KM przy programie to już dużo...

Opublikowano
  • Autor

Można powiedzieć że jazda po programie to czysta przyjemność

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Witam , mam podobną audiczke i też 170 KM , możesz mi powiedzieć jak Twoje autko się zbiera , bo mój coś dopiero od 2,5 - 3 tys. obrotów się zbiera , co innego na autostradzie 230 km/h mam bardzo szybko , ale od zera to nie ma żadnych rewelacji , nie wiem czy ten typ tak ma.

Możesz napisać jak Twój się zbiera

Pozdrawiam

Opublikowano

u mnie przy 2200 to już czuc w plechach było. Pamiętac trzeba że BRD miały spory rozstrzał w zakresie w jakim się zbierały.

Opublikowano

A co myślisz o przeprogramowaniu kompa , ponoć 200 KM ma opłaca się to robić , no i mam jeszcze jedno pytanie: Pompa olejowa , a mianowicie czy naprawdę się tak dzieje ze wałki siadają ?

Opublikowano

BRD ma poprawione gniazdo przy wałku wyrównawczym. Konstrukcyjnie jest to podobne do siadających BLB/BRE itp 2.0 TDi PD ale tak naprawde nie trafiłem jeszcze na BRD któremu poleciał wałek.

Co do softu - dobry indywidualny program u Mastersa czy Rogala i przy założeniu że masz dobre wtryskiwacze (a tak naprawde to jest najsłabsze ogniwo silników BRD) i powinieneś mieć 195KM-200KM i 400-420Nm.

Różnice bedziesz czuc, inny samochód. Warto to zrobić.

Opublikowano
A co myślisz o przeprogramowaniu kompa , ponoć 200 KM ma opłaca się to robić , no i mam jeszcze jedno pytanie: Pompa olejowa , a mianowicie czy naprawdę się tak dzieje ze wałki siadają ?
nie wałki tylko zabierak i ewentualnie napęd pompy oleju :wink:
Opublikowano

A ty wymieniałeś już? Dzwoniłem tam i mi powiedzieli że z wyjęciem pompy i regeneracją koszt 1100 zł plus 2 lata gwarancji - co myślisz o tym?

Opublikowano
  • Autor

Co do dynamiki auta w seri nie byłem za bardzo zadowolony (przesiadłem się z 1.8t) ale dokładnie miałem tak jak ty,więć dlatego zrobiłem program,podobno te silniki wszystkie tak mają że wstają póżno,taki ich urok,po programie jest już dużo lepiej i ciągnie tak od 2200-5000,więć z programu jestem zadowolony,napewno go jeszcze zchamuje żeby wiedzieć dokładnie,nie mam dużego przebiegu więć narazie nie mogę narzekać na ten silnik

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

po co chcesz grzevbać przy gniazdach, wybierakch? w BRD nie ma z nimi problemu jak były w niektórych słabszych modelach.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
image.jpgNiedawno furka była na akcji serwisowej i dostała nowe wtryski.:banan:
Opublikowano

To sofick i zobaczysz wówczas jak BRD powinno jeździć :)

Opublikowano

Piękna B7, a co z DPF'em zakładam, że miałeś lub masz nadal. Wycinałeś?

Opublikowano
  • Autor

No niestety nadal mam ,i chyba najwyższy czas żeby o nim pomyśleć.

Opublikowano
No niestety nadal mam ,i chyba najwyższy czas żeby o nim pomyśleć.

Czyli zrobiłeś moda mając DPF? co na to tuner? jeżeli masz 170 serie, to chyba z DPF'em nie dało sie dużo z niego wyciągnąć?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.