Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ile mozna wycisnac z Pompek BA?


marcin9680

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Sz. koledzy moje pytanko to ile moge wycisnac z pompowtryskow o oznaczeniu BA? gdyz pompki w Moim AWX sa juz do wymiany ale wkoncu przebiek 465 tys km robi swoje.

Obecnie mam zrobiony soft na 162 KM (pierwszy pomiar dal 178 KM ale pompki juz wala sadza i nie daja rady wypluc wiecej i turbinka przeladowywuje na 1.5 Bara wiec narazie musi pozostac tak jak jest) w przyszlym roku po zmianie turbinki na bardziej wydajniejsza bede chcial wycisnac 200 - 220 KM i teraz jakie pompki zalozyc , czy te BA wystarcza czy szukac jakis innych jak inne to jakie i moze ktos zna i moze polecic dobrego sprzedawce , warsztat gdzie moge zakupic owe pompki.

Z tego co czytalem to pompki AL sa dobrym rozwiazaniem ale juz ciezko dostac takowe w dobrym stanie.

Bardzo prosze o wszelkie informacje i podpowiedzi.

Dziekuje i pozdrawiam.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam sie ale z tego co chlopaki z ECU-Project Mowili po sprawdzeniu i zwiekszaniu mocy to , ze pompki do wymiany.

W ubieglym roku owe pompki czyscilem (jest watek na ten temat na forum) specjalnym preparatem do czyszczenia PD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety ale po rozmowie z kolega "cowboy" na temat modyfikacji ftryskow a dokladniej zakupu juz przerobionych pompek na bardziej wydajniejsze to tylko owy czlowiek przerabia pompki , ktore zostana do niego przeslane i to tylko w dobrym stanie a niestety pompki w Moim aucie juz nie domagaja czyli dobrego pozytku juz z nich nie bedzie :facepalm:

Sz. koledzy a jezeli ktos z Was sie orientuje to moze mi podac z jakimi oznaczeniami szukac pompowtryskow ??? z ktorych bedzie mozna uzyskac te 220 kucy :naughty:

Przeszukuje Ebay i Allegro i pelno tego z roznymi oznaczeniami a zbyt zorientowany nie jestem , ktore przypasuja najlepiej :eusathink:

Dzieki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A proszę bardzo:

038 130 073 BK lub BQ lub AX - są to mianowicie pompki od 2.0TDI 16v pasujące do AWX lub AVF które w tym przypadku dają spokojnie radę.

Jest temat na forum gdzie kolega wsadził te pompki do AWX czy AVF-a gdyż miał dokładnie ten sam problem co Ty kolego.I opisywał że wszystko dało radę,tylko koledzy z ECU-Project będą musieli je z programem zgrać,co oczywiście jest w pełni wykonalne.

A tutaj masz kontakt gdzie koledzy już się zaopatrywali i powinieneś je dostać: 748101113 lub 697797944 Wrocław.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...