Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kupno QUAD'A


adamFox

Rekomendowane odpowiedzi

Mój ma z tego co pamiętam 32 KM

Po 2,5 roku użytkowania tego Lucky Stara mogę szczeże go każdemu polecić jak dla mnie mocy nie brakuje nawet

do jazdy po wymagajacym torze,

zaliczyłem pare wywrotek co skutkowało 2-krotną wymianą plastików ale mechanicznie zero problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo Hondy się nie da zarejestrować przynajmniej ja takiej nie widziałem, ja w zeszłym roku kupiłem Suzuki LTR450 z homologacją i rejestracja bez najmniejszych problemów, najlepiej kup quada który już był wcześniej rejestrowany to nie będą Ci mogli odmówić wydania nowych tablic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary temat a ja potrzebuje coś na komunie taniego w miarę nie psującego się tak do 2 tysi to ma być na pierwsza jazdę oczywiscie nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry quad w używce kosztuje min.10tyś a nowy np. Yamaha Gryzzly700 z wyciągarką i płytami aluminiowymi na spód 42tyś - wiem bo kumpel ostatnio kupił taką nówkę.

Wcześniej miał Inca Yeti 700 i po 2 latach nadaje się prawie na złom bo to ładnie wyglądający chinol który kosztował 18tyś :whistling:

W chinole bym się nie pchał :decayed:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

ja poluję na Can-Ama Outlandera 800 :kox:

:thumbup1::thumbup1:

Dobrze gada :decayed:

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...