Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Aktualizacja map w NAVI (MMI 2G)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie dotyczące aktualizacji map w nawigacji MMI 2G w Audi A4 B8. Posiadam oryginalną mapę z 2008 roku, jednak chciałbym ją zaktualizować do najnowszej, wydanie 2012. Dzwoniłem do zakładu zajmującego się takimi rzeczami i chcą za to 200zł, moim zdaniem jest to nieco wygórowana cena za samą aktualizację mapy. Znalazłem w internecie coś takiego: Mapa do nawigacji Audi MMI 2G 2012 - eao - Chomikuj.pl, boje się jednak, aby nic nie zepsuć. Czy jest szansa, że nawigacja przyjmie mi taką płytę nagraną z ISO?

Opublikowano

Oryginalna mapa w ASO kosztuje 1400PLN. Więc 200 to chyba niezbyt wygórowana cena :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Czy ktoś próbował nagrywać samodzielnie te mapy? Pojawiło się jeszcze jedno pytanie, jak wyjąć oryginalną płytę która siedzi w bagażniku? Naciskałem przycisk "remove" jednak nic z tego...

Opublikowano

Napisz do Hamera :wink: on ma z pewnego żródła .

Pewnie masz zablokowane wyjecie płytki , musisz zmienic w Adaptacji w 37 Navigacja

Opublikowano
  • Autor

Domyślam się, że temat był już poruszany naście razy, ale czy może mi ktoś na szybko powiedzieć, czego potrzeba, aby podpiąć się pod komputer w samochodzie i pozmieniać te wartości o których piszecie?

Opublikowano

Musisz miec program diagnostyczny :wink: w B8 to podstawa .

Poszukaj w Dziale Diagnostyka jaki kabelek ci potrzeba .

Opublikowano
  • Autor

Kupiłem kabel, nie wiem jednak co dokładnie mam zmienić, może mi ktoś podpowiedzieć?

Załączam print screen z Adaptacji w Control Head 07: vcds.jpg

Opublikowano

37 NAWIGACJA ---> Adaptacja kanał 68:

Z tym wyrzucaniem kanału adaptacji włożonej płycie CD lub DVD może zostać włączona / wyłączona. Funkcja wyłączona przycisku wysuwania / aktywowane.

0 = Normalny przycisk status / Eject nie jest wyłączona

1 = Eject niepełnosprawnych przycisk (zabezpieczenie przed kradzieżą)

Opublikowano
  • Autor

Wielkie dzięki, działa :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hej,

a udało Ci się wczytać te mapy. Też ściągnąłem z chomika i chciałem wiedzieć czy warto się bawić i czy hula?

Opublikowano
  • Autor

Wszystko hula, możesz śmiało ściągać.

Opublikowano

Czyli wrzuciłeś płytkę do navi w bagażniku i poszło? czy jeszcze coś dodatkowego robiłeś?

Opublikowano

tu masz Navigacje - riddick74 - Chomikuj.pl albo napisz do Hammera :wink:

Opublikowano

Mam już sciągniętą i nagraną wersję iso. i teraz chodzi mi o to czy wrzuciłeś płytkę do navi i zaczęło hulać czy coś dogrywałeś, przestawiałeś w samym systemie a jeżeli tak to jak to zrobić i co poprzestawiać?

Opublikowano
  • Autor

Wkładasz płytkę i już, nawigacja sama się zaktualizuje.

Opublikowano

dzięki za info.

pozdrawiam

---------- Post dopisany 28-10-2012 at 10:32 ---------- Poprzedni post napisany 25-10-2012 at 12:09 ----------

Panowie a ma ktoś pomysł jak wyjąc DVD z navi? mam zablokowaną fabrycznie i przycisk eject nie hula. Ktoś może się orientuje czy aso odblokuje to bezpłatnie lub za jakieś gorsze bo słyszałem, że przed sprzedaniem auta aso powinno odblokować.

Opublikowano

kabelek trzeba mieć! wrclaguna już pisał wcześniej....

Opublikowano
  • Autor

Czy ktoś się orientuje, kiedy pojawi się wersja 2013?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
potwierdzam ściągnełem navi wskazaną przez riddick74 :Navigacje - riddick74 - Chomikuj.pl śmiga bez problemów, ale jest to wersja z 2011 roku (j. ang), czy ktoś orientuje się czy jest dostępna na necie nowsza wersja?

w 2013r dopiero bedzie wersja 2012 :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.