Skocz do zawartości
IGNOROWANY

znaczek audi


piotrekvka

Rekomendowane odpowiedzi

szukam znaczka audi na pokrywę silnika 1.9 tdi gdzie można to dostać na alledrogo nie ma na silnik

Z tym znaczkiem będzie kłopot :whistling: w aso samego znaczka nie kupisz ,tylko cała pokrywa jest dostępma :wink: ja dorwałem całą pokrywe na allegro za 250 zeta (chyba) :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda! jest dostępny znaczek sam i kosztuje 40zł z rabatem 15%. Do niego idą takie 4 spinki po 1,31zł sztuka wkładasz go w pokrywę i tymi spinkami mocujesz one się zatrzaskują. Też mam BKE i pasuje zadzwoń do aso i po vinie dobiorą i powiedz że chcesz spinki, jak znajdę fakturę podeślę Ci numer części i spinek. Na 100% jest do każdej pokrywy można kupić znaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką pokrywkę od AWX:) Z czerwonym I do awx w idealnym stanie ale do BKE jest zupełnie inna obudowa silnika bo jest elektroniczny EGR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie, że masz pokrywę i masz tez zamontowany już sterownik prawych drzwi za który nie zapłaciłeś MI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie prawda! jest dostępny znaczek sam i kosztuje 40zł z rabatem 15%. Do niego idą takie 4 spinki po 1,31zł sztuka wkładasz go w pokrywę i tymi spinkami mocujesz one się zatrzaskują. Też mam BKE i pasuje zadzwoń do aso i po vinie dobiorą i powiedz że chcesz spinki, jak znajdę fakturę podeślę Ci numer części i spinek. Na 100% jest do każdej pokrywy można kupić znaczek.
to super bo wiesz jak to wyglada bez 4 kolek pod maska u mnie jest silnik brb a pokrywa taka AUDI A4 SE TDI 2004-2007 1.9 ENGINE COVER | eBay na alledrogo tego nie ma

---------- Post dopisany 26-09-2012 at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany 24-09-2012 at 16:54 ----------

kupiłem panowie już jest tam gdzie być powinien tylko dwa kody silników wychodziły z tą pokrywą za znaczek 14 funtów w uk jakby ktoś potrzebował to jest dostępny pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...