Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z opuszczaniem elektrycznym szyby

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, mam następujące zapytanie:

Moja subiektywna obserwacja: przełącznik do elektrycznego otwierania szyb bardzo często po włączeniu kluczyka w pozycji zapłonu działa prawidłowo, czyli po mocnym przyciśnięciu szyby same jadą w dół i tak samo w górę...Natomiast po odpaleniu auta tak jakby ta opcja usypiała i muszę trzymać przełącznik cały czas, żeby szyba chciała wjechać i zjechać...macie pomysł jak temu zaradzić???

Opublikowano
Witam, mam następujące zapytanie:

Moja subiektywna obserwacja: przełącznik do elektrycznego otwierania szyb bardzo często po włączeniu kluczyka w pozycji zapłonu działa prawidłowo, czyli po mocnym przyciśnięciu szyby same jadą w dół i tak samo w górę...Natomiast po odpaleniu auta tak jakby ta opcja usypiała i muszę trzymać przełącznik cały czas, żeby szyba chciała wjechać i zjechać...macie pomysł jak temu zaradzić???

ja np u siebie miedzy czterema przełącznikami mam taki podłużny przycisk i jak on jest wciśnięty wszystkie szyby lecą u mnie w dół za każdym razem... moim zdaniem to może być to

Opublikowano
  • Autor

Niestety to nie to, niezależnie od tego przycisku nie działa...inne pomysły???

Opublikowano

Przeczyść przełączniki jakimś środkiem do tego przeznaczonym. Miałem tak i ten zabieg pomógł.

Opublikowano

albo coś na kostce może być....

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wszystkie styki przeleciałem płynem do czyszczenia, ale niestety dalej lipa...raz się szyba podnosi sama a innym razem muszę cały czas przyciskać guzika i zaobserwowałem ze reguły żadnej nie ma...ostatnio szyba pasażera przyciskana z panelu kierowcy szla sama do góry a szyba kierowcy nie. Dziś obie obrażone i nie pójdą...jakieś pomysły jak diagnozować problem???

Opublikowano
Wszystkie styki przeleciałem płynem do czyszczenia, ale niestety dalej lipa...raz się szyba podnosi sama a innym razem muszę cały czas przyciskać guzika i zaobserwowałem ze reguły żadnej nie ma...ostatnio szyba pasażera przyciskana z panelu kierowcy szla sama do góry a szyba kierowcy nie. Dziś obie obrażone i nie pójdą...jakieś pomysły jak diagnozować problem???

najlepiej jechać z tym do elektryka i masz problem z głowy :) jak masz znajomego to nie powinien dużo Ciebie skasować ;)

Opublikowano

naprawiałem to u siebie tzn od kierowcy czasem nie można było zamknąć szyby pasażera, szyba kierowcy sama się domyka trzeba trzymać itp

Trzeba zdjąć bok drzwi odręcić rączkę a potem wyciągnąć cały zestaw przycisków.

Porozkładać na części pierwsze i dopiero pod stykami (blaszkami) wyczyścić ścieżki oraz blaszki.

Po tym zabiegu wszystko u mnie działa

Opublikowano
  • Autor

Piękne dzięki za odpowiedź, to biorę się za rozkład na części pierwsze i za czyszczenie ;)

Opublikowano

michaland1 odłączałeś akumulator ? Jeżeli nie to odłącz, podłącz ponownie i :

1. Włącz zapłon.

2. Podnieś szyby elektrycznymi podnośnikami w górę do oporu.

3. Naciśnij i przytrzymaj wszystkie przełączniki podnośników szyb jeszcze raz przez co najmniej 1 sekundę w położeniu „Zamykanie“, w celu uaktywnienia automatycznego opuszczania i podnoszenia.

4. Naciśnij przełącznik w dół. Szyba w drzwiach musi samoczynnie do oporu przesunąć się w dolne położenie .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.