Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] A4 B6 1.9TDi sreberko by Kriss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Przedstawiam moje autko Audi A4 B6 1.9TDi AVF 6gang. zakupione w DE i przywiezione na kołach(12.05.2012) z przebiegiem 231390 (w dniu zakupu) poniżej kilka foto z dnia zakupu oraz aktualnych :)

audi.jpg

<br /><br />

C23417891_3.jpg

<br /><br />

C23417891_2.jpg

<br /><br />

Autko z 2002 roku na wyposażeniu:

-xenon

-mała navi

-2xel. szyby

-kierownica,gałka zmiany biegów, ręczny-skóra

-szyber

-siedzenia kubełki

---------- Post dopisany at 12:36 ---------- Poprzedni post napisany at 12:27 ----------

DSC8827.jpg

<br /><br />

DSC8834.jpg

<br /><br />

Opublikowano

fajne srebro, jakies kolo lepsze wrzuc i moze sciemka szyb? jakies wieksze plany?:hi:

Opublikowano
  • Autor

jak narazie ogarniam wszystkie podstawowe sprawy :) w zeszłym miesiącu wymienione wszystkie filtry, olej, nowy czujnik klimy, nabijanie klimy, oświetlenie tablicy rej LED plus jedna nowa obudowa, wycieraczki bosch aero, postojowki przód bosch, a wczoraj został wymieniony kompletny rozrząd oczywiście oryginał plus pompa wody tez w oryginale, termostat wahler, płyn chłodniczy febi i paski continental, doszło tez pare pierdołek takich jak plastikowe rączki drzwi kierowca+pasażer, dysza spryskiwacza tył, zaślepki obudowy silnika oryginał(3szt) gumka kluczyka tez w oryginale. Tak juz mam wszystko musi być na idealnie, został jeszcze włącznik świateł i to by było na tyle z podstaw a co do dalszych planów to na wiosne na pewno wieksze koło i jakieś springi z s-line żeby lepiej sie prezentowało

Obraz_001.jpg

<br /><br />

Obraz_011.jpg

<br /><br />

Opublikowano

ile kosztują nowe rączki, jeśli można wiedzieć?

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
ile kosztują nowe rączki, jeśli można wiedzieć?

w moim przypadku kosztowały 75zł szt.

---------- Post dopisany 05-10-2012 at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany 12-09-2012 at 22:40 ----------

dziś zakupiłem i uzupełniłem uniwersalną ks serwisową dla własnego spokoju i uporządkowania :)

plus wymiana oringu czujnika ciśnienia klimy

Obraz.jpg

<br /><br />

---------- Post dopisany 11-03-2013 at 15:40 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 18:59 ----------

jako że dawno nie uzupełniałem tematu dziś czas na uzupełnienie :)

na zimę wrzuciłem dywaniki dedykowane

4c8c8b66b04193f4.jpg

wpadł włącznik świateł od B7 z funkcja auto oraz nowy czujnik świateł stopu

e5916939f056a69a.jpg

1bbc2900c28fe366.jpg

pod maskę osłona zbiorniczków z rs

cfdd0fa15f16df5b.jpg

no i po tym jak na liczniku zrobiła się choinka z esp i świecami żarowymi trzeba było szybko wymienić czujnik świateł stopu no i wszystko wróciło do normy

ee25905ca4fc42b2.jpg

nowe świece

64d2f8cc67ad9673.jpg

a tu już koła na sezon 2013

f85780814b74f646.jpg

kolejna osłona pod maskę no i tym sposobem jest już pełen komplecik wszystkich osłon

52442c8edd2b42f0.jpg

db88c051a28e4df8med.jpg

i jeszcze nowe oponki

7a81a6f58e7f3fe8med.jpg

ab4ab406411ce018.jpg

Opublikowano

Ogarnij prosze te fotki żeby można było normalnie to obejrzeć. :cool: Koła na lato - nie ta fotka. I jakbys resztę gratów powyciągał z woreczków też byłoby milej. :guma:

Ogólnie fajna sztuka. :good:

Opublikowano
  • Autor

Tak autko prezentowało się na jesień 2012

a7d9c48a05ce0e0a.jpg

Opublikowano

Ładny Avant, B6 są najładniejsze :) A uchwytu na kubka to Niemcom nie podaruję że zlikwidowali w późniejszych modelach.

Opublikowano

Od razu lepiej :good::wink: Fajne koło! :wink:

Opublikowano

Bardzo fajna :wink: no i kolor nie brudzi się tak szybko :D

Opublikowano

nie lepiej bylo kupic juz panel pod 4 szybki w pradzie i rezanko robic?

szyber i xenon tez bym chcial miec w ori :slina:

Opublikowano

Ladna baza do modow.... powodzenia i bezawaryjnosci.... btw polecam pakiet zewnetrzny s-line...

Opublikowano
  • Autor
Ladna baza do modow.... powodzenia i bezawaryjnosci.... btw polecam pakiet zewnetrzny s-line...

przydał by się taki pakiet tylko skompletować ciężko

Opublikowano

pomalu a do celu bo warto.... przedni zderzak masz w dziale ogloszen na sprzedaz....

Opublikowano
  • Autor
pomalu a do celu bo warto.... przedni zderzak masz w dziale ogloszen na sprzedaz....

widziałem ale jest bez sprysków

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.