Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tylna wycieraczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkim ostatnimi czasy jestem posiadaczem B6 i mam taka sprawę ponieważ nie reaguje mi tylnia wycieraczka tzn jak ją załączam to nie działa i ciągle jest w jednej pozycji czyli na baczność. Zauważyłem też że jak chce z pilota odtworzyć klapę to również nie reaguje także to może być powiązane z tym ? . Mam takie pytanie czy to może być spowodowane wybitym bezpiecznikiem ? Proszę o pomoc pozdrawiam Daniel

Opublikowano
Witam wszystkim ostatnimi czasy jestem posiadaczem B6 i mam taka sprawę ponieważ nie reaguje mi tylnia wycieraczka tzn jak ją załączam to nie działa i ciągle jest w jednej pozycji czyli na baczność. Zauważyłem też że jak chce z pilota odtworzyć klapę to również nie reaguje także to może być powiązane z tym ? . Mam takie pytanie czy to może być spowodowane wybitym bezpiecznikiem ? Proszę o pomoc pozdrawiam Daniel

ja u siebie w B5 miałem problem z wycieraczką że ona mi w ogóle nie reagowała i pojechałem do elektryka i okazało się że coś na kostce było więc spróbuj tu tak samo z pilotem...

Opublikowano
  • Autor

Tzn na pilocie mi nie zależy tylko żeby ta wycieraczka zaczeła działać ;) bo mam ja na połowie szyby i przeszkadza mi troche :P

Opublikowano

sprawdzić kostkę nie zaszkodzi...

przy otwieraniu klapy przyciskiem z kluczyka trzymasz go parę sekund?? przycisk nie działa od razu, trzeba go troszkę potrzymać...

jeżei to nie to, to byłoby dobrze, jakbyś podpiął się VAGa i sprawdził, czy są błędy w module komfortu...

co do wycieraczki, trzeba rozkręcić cały mechanizm, wyczyścić w środku, 'naoliwić' i złożyć. W dziale warsztat jest opisane co i jak

Opublikowano
  • Autor

Nie właśnie nie przytrzymuje.

To czyli to nie jest bezpiecznik tak ? tylko mechanizm się zawiesił ?

Opublikowano

raczej tak... dość częsty problem w b6 :kwasny:

Opublikowano

Na początek bezpiecznik, jak nie on, to w dalszej kolejności przekaźnik, sprawdzisz go podłączając na krótko wycieraczkę, jeżeli będzie działać to na 95% przekaźnik...

Opublikowano
  • Autor

A gdzie jest skrzynka z bezpiecznikami i jaki to jest numer przepraszam że zadaje takie banalne pytania ale szukałem bezpieczników pod kierownica ale nie ma ?

Opublikowano

to jest naprawa przednich wycieraczek...

tu masz tylną:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-regeneracja-tylnego-spryskiwacza-mechanizmem-napedu-wycieraczki-158785/

podany jest niby inny powód niedziałania, ale (przynajmniej u mnie) po 'zawazelinowaniu' wszystkich trybików w mechaniźmie zaczęła działać...

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

A gdzie jest skrzynka z bezpiecznikami i jaki to jest numer przepraszam że zadaje takie banalne pytania ale szukałem bezpieczników pod kierownica ale nie ma ?

jak otworzysz drzwi kierowcy, jest panel, który możesz podważyć kluczykiem, pod nim są bezpieczniki a na nim jest rozpiska który bezpiecznik od czego :wink:

Opublikowano
  • Autor

Ok ale cała operacja nie jest ciężka może jeszcze sprobuje z tym bezpiecznikiem>?

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

[/color]

A gdzie jest skrzynka z bezpiecznikami i jaki to jest numer przepraszam że zadaje takie banalne pytania ale szukałem bezpieczników pod kierownica ale nie ma ?

jak otworzysz drzwi kierowcy, jest panel, który możesz podważyć kluczykiem, pod nim są bezpieczniki a na nim jest rozpiska który bezpiecznik od czego :wink:

Ale to w dzwiach ten panel jest czy gdzie bo teraz sie zgubiłem :D

Opublikowano

jest to boczny panel deski rozdzielczej, dostęp do niego jest tyko gdy drzwi są otwarte...

sprawdzić bezpieczniki nie zaszkodzi, ale coś mi się wydaje, że nie ma jednego bezpiecznika odpowiedzialnego za tylną wycieraczkę. więcej pierdółek by Ci nie chodziło :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tylna klapa działa ;) tak jak mówiliście trzeba przytrzymać.

Zobaczę te bezpieczniki

Czyli musze rozbierać ten silniczek z tyłu ?

Opublikowano
Tylna klapa działa ;) tak jak mówiliście trzeba przytrzymać.

Zobaczę te bezpieczniki

Czyli musze rozbierać ten silniczek z tyłu ?

dokładnie, ten w klapie:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Bezpiecznik ok czyli zostało rozebranie tego poszycia. Czytałem ten wątek który mi poleciliście http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-b7-regeneracja-tylnego-spryskiwacza-mechanizmem-napedu-wycieraczki-158785/ i tam pisze jak wycieraczka się samoczynie załacza a moja wg nie reaguje :/

Opublikowano

Nie reaguje, bo jest duuuuzo syfu w mechanizmie i trybiki nie mają się jak obracać... Rozbierz, wyczysc, walnij z pół kilo wazeliny :-) i skręć...

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ja wymieniałem cały silniczek .tak był zapieczony że wypaliło gniazdo wtyczki

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor
http://img132.imageshack.us/img132/7426/p11102511.jpg - tutaj dorwałem zdjęcie jak wygląda mechanizm to musze go odtworzyć i wyczyścić cały i posmarować wazelina te zębatki i powinen chodzić tak ?
Opublikowano

a Ty jeszcze tego nie zrobiłeś?? tak otwórz mechanizm i wyczyść i nazwelinuj :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie było kiedy :kox::P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.