Jump to content
IGNORED

Drgania po wymianie poduszek

disel28
 Share

Recommended Posts

witam. wczoraj wymieniłem dwie poduszki pod silnikiem bo obie były zerwane , po wymianie cała buda na wolnych obrotach zaczęła drżeć nie wiem dlaczego poduszki nie były najtańsze dałem po 100 zl za sztukę wiec spodziewałem się czegoś zupełnie innego :) panowie na zaprzyjaźnionym warsztacie stwierdzili ze po 300-500 km drgania powinny ustać ponieważ gumy są jeszcze sztywne i muszą się ułożą. Co wy o tym sądzicie??

wszyscy ci powiedzą kup nowe oryginalne i drgania ustaną, bagatela 600 albo 700zł za dwie sztuki:decayed:

Dokładnie , miałem to samo , kupiłem 2 nowe niby miały być dobre , po założeniu i odpaleniu cała buda sie telepie , jeżdżę już tak kilka lat i nic nie ustało . Lepiej kupić jakieś ori używki

tak to niestety bywa z zamiennikami, lepiej już kupić ori używki z małym przelotem.

• Upvote 1

Jeżeli poduszki są zozbieralne to można przesmarować je w środku jakimś smarem nie reagującym z gumą i drgania się zmniejszą. Ja tak w golfie benzyna musiałem zrobić bo telepało okropnie

Niby jak chcesz rozebrac poduszki w B5? Jedyne rozwiazanie to oryginalne poduszki. Wszelkie zamienniki, tym bardziej po 100PLN, to lipa i szkoda kasy w to inwestowac. ORI LM to wydatek rzedu 350PLN za sztuke. Jak kogos nie stac na taki wydatek, to ewentualnie uzywki w dobrym stanie. Z reszta temat byl walkowany na forum wielokrotnie.

BTW.

Jak slysze niektore wypowiedzi pseudo-mechanikow typu: "to musi sie ulozyc", albo "ten typ tak ma", to glowa i rece same opadaja :wallbash: