Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Dylemat S-line czy inna 18

Dylemat którą wybrać

  1. 1. Dylemat którą wybrać

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Takie podobno seryjnie wychodzą :mysli: :mysli:

tak fachowiec mi powiedział :)

ale jest :kox: :kox:[br]Dopisany: 06 Czerwiec 2008, 08:23 _________________________________________________tez myslałem ze powinny być 245 lub 235 ..... :gwizdanie:

Opublikowano

No to moze ktoś się wypowie kto sie orientuje jaka szerokosc powinna byc przy feldze 18 stce :mysli:

Opublikowano

15" - 195/65

16" - 205/55

17" - 225/45

18" - 235/40

Opublikowano

Seryjnie były:

195/65R15

205/60R15

205/55R16

235/45R17

255/35R18 w RS :evil:

Opublikowano
  • Autor

czyli zdecydowanie mam za wąskie :) ale super się jezdzi , i nie mam problemu na koleinach :th:

Opublikowano

czyli zdecydowanie mam za wąskie :) ale super się jezdzi , i nie mam problemu na koleinach :th:

eeee tam nie wierze że nie ma problemów w koleinach.... jak miałem taki sam rozmiar to mnie nosiło jak ............

Teraz jak mam 245 to musze powiedziec ze nie wiem co to koleiny :kox:

Opublikowano
  • Autor

czyli zdecydowanie mam za wąskie :) ale super się jezdzi , i nie mam problemu na koleinach :th:

eeee tam nie wierze że nie ma problemów w koleinach.... jak miałem taki sam rozmiar to mnie nosiło jak ............

Teraz jak mam 245 to musze powiedziec ze nie wiem co to koleiny :kox:

może taki mały .... :)[br]Dopisany: 08 Czerwiec 2008, 11:19 _________________________________________________mogłem zapytać Was o rozmiar prze kupnem :gwizdanie:

Opublikowano

Oj mogłes mogłes :kox: , na najbliższym spocie pooglądamy live co i jak :th:

Opublikowano
  • Autor

Mogłem mogłem :wallbash: ale i tak jest :kox:[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2008, 08:35 _________________________________________________koledzy i jak na żywo wygląda :mysli:

Opublikowano

zmieniłeś te fele?

Opublikowano
  • Autor

zmieniłeś te fele?

Tak :th:

Opublikowano

daj fote

Opublikowano
  • Autor

No jeszcze nie mam ,czekam na chętnego aby mi zrobił sesję :gwizdanie:

Opublikowano

zrób telefonem na szybko jedną

Opublikowano

A to nie wystarcza? :tongue4:

53d4fbd737a5a0b4.jpg

Chyba, ze jeszcze na innych stanelo...

Opublikowano

Felgi super :th: Autko w realu sie całkiem nieźle prazentuje :thumbup:

Opublikowano
  • Autor

Miło :) a co z szerokością opon? :mysli:

Opublikowano

A co z nia?

Opublikowano
  • Autor

A co z nia?

podobno za wąskie i nie ten rozmiar :mysli:

Opublikowano

Masz 225/40? Jesli tak, to sa OK. Sporo osob jezdzi w takiej konfiguracji.

Nie zgodze sie z argumentem, ze przy szerokiej oponie nie czuc kolein. Jezdzilem na 225/45 i ich nie czulem. Teraz mam 235/45 i czuje...

245/40 to juz jest balon na 18" moim zdaniem.

Adamooo u nas jezdzi na 225/35 przy feldze 19" i nie narzeka :D:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.