Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Koło które napędza wiskozę


scitec87

Rekomendowane odpowiedzi

jak pasuje od 1.8Adr to mogę ci coś takiego opylić jestem z Łodzi :)

---------- Post dopisany at 09:23 ---------- Poprzedni post napisany at 09:17 ----------

WISKO WISKOZA SPRZEGLO AUDI A4 B5 2.6 Z UCHWYTEM (2602881209) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

tu masz chyba coŚ TAKIEGO WIEC OD ADr nie pasuje

Napisz do kolegi MASATO on miał jakieś v6 na części może mu zostało i sprzeda ci w lepszej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koło łapa mocowanie wisko Audi A6 C5 2.8 98r. (2646576723) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

moze od 2,8 pasuje?

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:33 ----------

W necie poszukałem i czy dobrze widze ,że były 2,6 z wisko i bez ? Bez wisko miały wtedy 2 x elektryczny wentylator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem gdyz gdzie moge dostac kolo pasowe do ktorego przykreca sie wiskoze audi a4 2.6 albo jaka to nazwe nosi poprawna

Sorry doczytałem sie ze chodzi o silnik ABC

Więc oto chodzi

bez_tytu_u.jpg

Cena nowego to około 619 zł Tak ze na aukcji po wyzej jest cena dobra:good:

WISKO WISKOZA SPRZEGLO AUDI A4 B5 2.6 Z UCHWYTEM (2602881209) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Dzwoń do goscia sprawdzaj numery czy sie zgadzają i ..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jednak jest mialem dzwona z przody i ono tez dostalo i sie przygielo i sie oparlo i nie chcialo sie krecic bo tymi otworkami zapieralo o obudowe a po sciagnieciu to juz w ogole zrobilo sie krzywe przy uzyciu sciagacza

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ----------

i zrobilo sie zniszczalne hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...