Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] by PanKoT


PanKoT

Rekomendowane odpowiedzi

ja bym chcial zobaczyc tego cleara pod maska :wink: cyknij fotke jak wygladaja te pompki i alternator w polerce ;) na poczatek proponuje klamki i lusterka w kolor, no i tak jak koledzy wyzej lampiszony out :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyknę cyknę jak tylko będzie czas ;p jutro pracuję wieczorem a jak wstanę (czytaj pewnie po południu) obiecałem bratu trochę pomóc (maturę ma w tym roku ;P)

---------- Post dopisany 24-02-2013 at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany 22-09-2012 at 23:52 ----------

no cóż plany się zmieniają.... i tak też się stało w moim przypadku na chwilę obecną są tylko wsadzone poliftowe oczyska

Zdj_cie0181.jpg

jednak pojawił się problem ciężarówki gdzieś w okolicy 1 rano w 2.10 2012

DSC00228.jpg

jest już o niebo lepiej ale niestety plan gwintu i felg pochłonął blacharz

Zdj_cie0196.jpg

---------- Post dopisany 30-06-2013 at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany 24-02-2013 at 22:43 ----------

dobra teraz znów odświeżę hihihi lampy wywalone, w sumie muszę wam przyznać rację o wiele lepiej to wygląda, auto ze względu na brak funduszy malowałem sam nie powiem bo wyszło.... tragicznie no ale cóż, może kiedyś się coś niecoś poprawi największą barierą dla mnie był wypadek który pochłonął 5000 funduszu na usprawnienie auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...