Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

BEX- proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam kolegów :)

Mam malutki problem- kupiłem niedawno B6 1,8 BEX moc wiadoma ale dla przypomnienia napisze- 190KM

Jeździłem wcześniej ADR-em i jeździł tyle o ile.

Po kupnie BEX-a jest ogromna różnica ale nie do końca tak jakbym się tego spodziewał.

Wiem że jakiś czas temu była zmieniana turbinka na nową ale chyba nie do końca pompuje tyle co powinna.

Ogólnie problemu z rozpędzaniem nie mam bo nawet daje radę ale chyba coś nie jest tak z mocą.

Wydaje mi się że do końca nie ma tyle mocy co powinna.

Słyszałem też od kilku osób że jak na 190KM to chyba trochę za słabo śmiga.

Zaproponujcie coś od czego zacząć żeby zrobić z tym porządek.

No chyba że to tylko takie moje odczucia.

Po głowie chodzi mi również jakiś ciekawy wirusek ale najpierw chce wiedzieć czy wszystko jest ok czy jednak jest jakiś problem.

Czekam na propozycje.

Opublikowano

Te 190 koni i moment 245 daje rade ale szału ni ma. Natomiast po wirusie w bexie 220 kuni i 310 niutków to już zapier...la, wiec virus jak najbardziej:wink:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:30 ----------

Sam szykuję się na Turbinkę z BEXy i wieksze wtryski i bede celował w 230kuni bo obecne 185kuni słabo galopuje:grin:

Opublikowano

bierz kabelek komputer vag i rób logi to na początek

Opublikowano
  • Autor

Wiem że muszę zacząć od logów ale ja już pytam na wyrost co robić

---------- Post dopisany at 21:51 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

Muszę jeszcze dokładnie luknąć co za turbo jest wstawione bo to było robione w niemcowni. Mam jakieś tam fakturki, przewertuję może tam coś ciekawego znajdę. Ale i tak chciałbym dowiedzieć się jak najwięcej odnośnie mojego problemu

Opublikowano

Ogólnie problemu z rozpędzaniem nie mam bo nawet daje radę ale chyba coś nie jest tak z mocą.

Wydaje mi się że do końca nie ma tyle mocy co powinna.

jak nawet Tobie się wydaje i nie jesteś pewnien to nikt Ci nie pomoże, tylko logi na dzieńdobry

Opublikowano

Racja logi to podstawa w jakich kolwiek diagnozach:vaglogi::wink:

Opublikowano
  • Autor

Ok spoko, zacznę od rzeczy podstawowych, później się zobaczy co dalej w tej sprawie można zrobić, jeśli cokolwiek można i czy w ogóle trzeba.

Opublikowano

Tak to jest po jakimś czasie zawsze jest za wolno:decayed:

Pojeździj przez pare dni corsą 1.0 i potem spowrotem się przesiądź do Swojego BEXa, będzie Ci się wydawało że auto ma ze 300kuni:polew::polew::polew:

To działa moja żona ma corsę 1.2 i czasem nią śmigam jak mi mocy brakuje:grin:

Opublikowano

jak wcześniej wspominali-logi, przede wszystkim przepływomierz w kanale 03 w silniku i doładowanie na kanale 115, też w silniku:wink:

Opublikowano

A po logach jedź na rolki sprawdzić ile tych rumaków zdechło po drodze, a może się rozmnożyły :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.