Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regulacja sprzegła

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam. czy w b6 awx jest hydrauliczne sprzęgło? czy jest możliwość regulacji sprzęgła?

Opublikowano
witam. czy w b6 awx jest hydrauliczne sprzęgło? czy jest możliwość regulacji sprzęgła?
jest hydrauliczne i sie nie reguluje
Opublikowano
witam. czy w b6 awx jest hydrauliczne sprzęgło? czy jest możliwość regulacji sprzęgła?

Podczas wymiany płynu hamulcowego należny przelać układ siłownika co poprawia działanie sprzęgła.

Opublikowano
  • Autor

gdzie znajduje sie ten siłownik?

Opublikowano

kolega miał chyba na myśli wysprzęglik na skrzyni,odkręcasz i przelewasz,na zasadzie odpowietrzania hamulców później odpowietrzasz

Opublikowano
  • Autor

to jest olej ze skrzyni? odkrecam ten wysprzeglik dolewam olej do skrzyni i pompuje sprzęgłem? nie wiem czy dobrze myślę

Opublikowano

nie to jest plyn hamulcowy,nie odkrecasz wysprzeglika tylko odpowietrznik taki sam jak przy hamulcach i dolewasz plyn hamulcowy a nie olej do skrzyni

Opublikowano
  • Autor

moze to poprawić działanie sprzegła?

Opublikowano

Jeśli sprzęgło jest odpowietrzone, czyli pedał np nie zostaje w podłodze tylko funkcjonuje poprawnie to odpowietrzanie nic nie da.

Opublikowano
  • Autor

aha czyli nie poprawi jego działania. np zeby nizej brało:)

Opublikowano

niestety ale nie

Opublikowano
  • Autor

ok dzięki za info

Opublikowano
aha czyli nie poprawi jego działania. np zeby nizej brało:)

Kolego nie słuchaj teorii ponieważ pedał sprzęgła może wracać ci normalnie a będziesz miał w układzie powietrze. Borykałem się dłuższy czas z kiepskim przełączaniem biegów i podczas wymiany płynu hamulcowego z przelaniem sprzęgła okazało się, że najzwyczajniej było zapowietrzone a pedał zawsze wracał bez problemu. Podobną sytuacje miałem w punto żony gdzie podczas wymiany płynu hamulcowego w ASO kolejny kowal teoretyk stwierdził, że nic to nie pomoże i zrobił to dopiero na moja prośbę. Podobnie jak w a4 praca i przełączanie biegów zdecydowanie uległa poprawie a już w planach była wymiana. Natomiast na to aby brało niżej nie wiem czy ta operacja ci pomoże co nie znaczy, że nie warto tego zrobić gdyż niedawno znajomy po zakupie VW jetta będąc zaniepokojony pracą sprzęgła zlecił w ASO przelanie siłownika wysprzęglającego i tez się okazało, że po takiej błahej czynności sprzęgło zdecydowanie lepiej pracuje.

Opublikowano
aha czyli nie poprawi jego działania. np zeby nizej brało:)

Jak ci "wysoko bierze" to szykuj się na wymianę sprzęgła powoli .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.