Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

o kurde to az tyle tego ??

:shocked:

Opublikowano
  • Autor

jak ja się z tymi gumkami połapię :naughty: brak wypustek [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 10:36_________________________________________________a ile miało być ?????????????[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 10:37_________________________________________________ile mam wysłac do warszawy i któe ,bo mi się nie chce szukać :evil: [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 10:44_________________________________________________Acha nie biorę odpowiedzialnośc z wrażeń z jazdy :naughty:

Opublikowano

ja chce przód z gumkami do warszawy :)

1 komplet kokos

1 komplet Flyer

tył jeden z gumami do Letteleka :)

Opublikowano
  • Autor

ja chce przód z gumkami do warszawy :)

1 komplet kokos

1 komplet Flyer

tył jeden z gumami do Letteleka :)

spakowane 6 szt. czyli 3 komplety

Opublikowano

ALV - przód i tył z gumami i obejmami :kox:

Opublikowano
  • Autor

ALV - przód i tył z gumami i obejmami :kox:

a zamawiałeś

Opublikowano

ja chce przód z gumkami do warszawy :)

1 komplet kokos

1 komplet Flyer

tył jeden z gumami do Letteleka :)

spakowane 6 szt. czyli 3 komplety

Zgadza sie. :)

Opublikowano

Wąski.

a zamawiałeś

nie Ty zamawiałeś w ASO ja tylko mówiłem że chcę :polew:

Opublikowano
  • Autor

dramat skąd ja tyle kasy uzbieram :evil: a miało byc tak pięknie

a zapomniałem dodać po 10 zł od szt na spełnienie marzenia :evil:

Opublikowano

dramat skąd ja tyle kasy uzbieram :evil: a miało byc tak pięknie

a zapomniałem dodać po 10 zł od szt na spełnienie marzenia :evil:

"bo fantazja, fantazja, fantazja jest od tego

aby bawić się, bawić się aby bawić się na całego" :decayed::polew:

Opublikowano

jak ja się z tymi gumkami połapię :naughty: brak wypustek [br]

kasa poszła do dziewczyny to niech się zajmie gumkami - kobitki zawsze chcą gumki :banan1:

ps. przelałem plus na pifko :naughty:

Opublikowano
  • Autor

jak ja się z tymi gumkami połapię :naughty: brak wypustek [br]

kasa poszła do dziewczyny to niech się zajmie gumkami - kobitki zawsze chcą gumki :banan1:

ps. przelałem plus na pifko :naughty:

miło tylko musisz poczekać na zamówienie :)

Może ktos jeszcze bedzie chetny :mysli:

Opublikowano

może zróbcie potwierdzoną listę ilościową...stabilizatorów i gumek, bo ja przywiozę to w niedzielę, zostawię to wybrańcowi :)... żebysmy później nie mieli nieporozumień ... tylko żeby nikt nie zrozumiał że czaję się na zestaw gumek... :tongue4: ja mam już przód i tył...

Opublikowano

JA PRZÓD Z GUMAMI :) [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 13:53_________________________________________________ZRESZTA WSZYTK OODBIERZE KOKOS

Opublikowano

a Kokos już wie? jakby mógł mi wysłać numer tel do jutra na privie, to będzie miło...

Opublikowano

z wąskim gadał :)

wąski ma numer do niego

:)

Opublikowano
  • Autor

może zróbcie potwierdzoną listę ilościową...stabilizatorów i gumek, bo ja przywiozę to w niedzielę, zostawię to wybrańcowi :)... żebysmy później nie mieli nieporozumień ... tylko żeby nikt nie zrozumiał że czaję się na zestaw gumek... :tongue4: ja mam już przód i tył...

jes

a Kokos już wie? jakby mógł mi wysłać numer tel do jutra na privie, to będzie miło...

ta

z wąskim gadał :)

wąski ma numer do niego

:)

ok

Opublikowano

rzeczowe precyzyjne odpowiedzi ;P

Opublikowano

rzeczowe precyzyjne odpowiedzi ;P

bo tym temacie zainteresowani to sami rzeczowi i precyzyjni ludzie :a4fan: :>

ok,telefonami juz sie wymienilismy-dziex Waski,takze żelastwo powinienem miec w niedziele,niestety nie bedzie mnie na NAJBLIZSZYM SPOCIE wiec jak ktos ma parcie (Flyer chyba ma :naughty:) to zapraszam po odbior osobiscie albo czekac do nastepnego.termin mozemy dogadac na pw.lub tel.(nie dotyczy Boberka :decayed:),robi sie jakos cieplej,trzeba zaczac myslec o montazu :drunk:.pzdr

Opublikowano
  • Autor

a kto jeszcze zamawiał :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.