Skocz do zawartości
IGNOROWANY

do zamkniecia


Jarek882

Rekomendowane odpowiedzi

skrzywienie nadwozia pewnie był wymieniony błotnik wahacze Mcperson a auto nie było naciągnięte na ramie.

W starszych autach jeszcze można było bawić się na fasolki żeby coś poprawić a w twoim przypadku jeśli wahacz jest prosty to tylko naciągnięcie na ramie i montaż spowrotem elementów.

Sprawdź jeszcze wahacze bo może ktoś tylko wymienił amor ze sprężyną a właśnie odkształcony jest wahacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dolnym wahaczu mocowania jest pospawane zdejme kolo i zrobię zdjęcie

Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy dolnym wahaczu mocowania jest pospawane zdejme kolo i zrobię zdjęcie

Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)

przy dolnym mocowaniu wahacza mówisz, czyli sanki masz spawane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tutaj pare fotek które porobiłem po sciagnieciu kola lewego i prawego z lewej strony na wahaczu 4d0 a z prawej juz trw de eco. jutro wymieniam swieczki bo jedna mi nie pali to mechanik przepatrzy.

IMAG0056.jpg

IMAG0057.jpg

IMAG0058.jpg

IMAG0059.jpg

IMAG0060.jpg

IMAG0061.jpg

<br /><br />

A i z tego co zobaczyłem to spręzyna i amortyzator sa seryjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za wiele na tych zdjęciach nie widać, daj jeszcze zdjęcie od boku jak koło leży przy błotniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledze przypadkiem nie chodzi o mocowanie amorka do wahacza? Widac, ze laczniki stabilzatora tez juz pierwszej mlodosci nie sa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mechanik zrobił oględziny i mowi ze wszystko wyglada ok na ''oko''. podluznica lewe byla robiona ale przy samym koncu od razu przy mocowaniu pasa przedniego z tego co mi powiedzial to jest bardzo ladnie zrobiona itd. Zdecyduje sie pod koniec miesiaca na pomiar zawieszenia juz dzwoniłem i ustawienie z pomiarem 120zł wtedy bede wiedzial co jest do robienia bo takie wróżenie z fusów mi sie nie widzi :facepalm:

---------- Post dopisany 17-10-2012 at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2012 at 17:27 ----------

Panowie a jak by była krzywa rama itd to auto by się nie dało prowadzić np przy 100km/h? (sciagało by, rzucało na zakretach ? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...