Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

do zamkniecia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...

Opublikowano

skrzywienie nadwozia pewnie był wymieniony błotnik wahacze Mcperson a auto nie było naciągnięte na ramie.

W starszych autach jeszcze można było bawić się na fasolki żeby coś poprawić a w twoim przypadku jeśli wahacz jest prosty to tylko naciągnięcie na ramie i montaż spowrotem elementów.

Sprawdź jeszcze wahacze bo może ktoś tylko wymienił amor ze sprężyną a właśnie odkształcony jest wahacz.

Opublikowano
  • Autor

Przy dolnym wahaczu mocowania jest pospawane zdejme kolo i zrobię zdjęcie

Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)

Opublikowano

To juz masz odpowiedz.

Opublikowano
Przy dolnym wahaczu mocowania jest pospawane zdejme kolo i zrobię zdjęcie

Wysłane z HTC Wildfire S za pomocą tapatalk :-)

przy dolnym mocowaniu wahacza mówisz, czyli sanki masz spawane ?

Opublikowano
  • Autor

mam tutaj pare fotek które porobiłem po sciagnieciu kola lewego i prawego z lewej strony na wahaczu 4d0 a z prawej juz trw de eco. jutro wymieniam swieczki bo jedna mi nie pali to mechanik przepatrzy.

IMAG0056.jpg

IMAG0057.jpg

IMAG0058.jpg

IMAG0059.jpg

IMAG0060.jpg

IMAG0061.jpg

<br /><br />

A i z tego co zobaczyłem to spręzyna i amortyzator sa seryjne.

Opublikowano

za wiele na tych zdjęciach nie widać, daj jeszcze zdjęcie od boku jak koło leży przy błotniku.

Opublikowano

Koledze przypadkiem nie chodzi o mocowanie amorka do wahacza? Widac, ze laczniki stabilzatora tez juz pierwszej mlodosci nie sa.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mechanik zrobił oględziny i mowi ze wszystko wyglada ok na ''oko''. podluznica lewe byla robiona ale przy samym koncu od razu przy mocowaniu pasa przedniego z tego co mi powiedzial to jest bardzo ladnie zrobiona itd. Zdecyduje sie pod koniec miesiaca na pomiar zawieszenia juz dzwoniłem i ustawienie z pomiarem 120zł wtedy bede wiedzial co jest do robienia bo takie wróżenie z fusów mi sie nie widzi :facepalm:

---------- Post dopisany 17-10-2012 at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany 16-10-2012 at 17:27 ----------

Panowie a jak by była krzywa rama itd to auto by się nie dało prowadzić np przy 100km/h? (sciagało by, rzucało na zakretach ? )

Opublikowano

jak zbieżność dobra to i krzywe będzie prosto jechało :wink:

Opublikowano
jak zbieżność dobra to i krzywe będzie prosto jechało :wink:

polak potrafi:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

nie zaden polak bo to auto bylo kupione w de i zaden polak nie robil nic przy nim.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.