Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B5 podlokietnik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy tkos z was ma moze zdjecie podlokietnika w B5 rok 2000. jestem ciekawy jak jest on zamontowany. a moze ktos ma zdjecie konsolii bez podlokietnika ta czesc co jest zapalniczka , reczny i tylna popielniczka) bo jestem ciekawy czy wyglada tak samo w wersji UK , czy kangole cos sobie zmienili, moze ktos z was montowal sobie taki podlokietnik i moze opisac jak to sie robi bo slyszalem ze konieczne jest wycinanie. dzieki za wszelkie odpowiedzi.

Opublikowano

czesc! ja mam angola i sam zakladalem podlokietnik! sprawa nie jest trudna! troche umiejetnosci w masterkowaniu i po klopocie! trzeba sciagnac obudowe recznego, wyciagnij taki cycek od spodu i schodzi latwo, po obu stronach konsoli kolo galki skrzyni biegow sa zaslepione sroby po obu stronach po jednej, z tego co pamietam to jeszcze sroba z tylu, pod popielniczka! no i konsole masz zdjeta! wyciagnij gniazda od vaga bo mozna je latwo urwac! jak ja obkrecic w okolicy zapalniczki zobaczysz niezbyt mozno zarysowane miejsce gdzie ma byc wyciecie i wlatnie tam bedziesz muszial wyciac dziore! potem przykrecasz stelarz do konsoli i zakadasz spowrotem, przykrecasz chyba w 3 miejscach i juz masz podlokietnik! mam nadzieje ze pomoglem! nie moge teraz zrobic zdjec bo juz jest za ciemno i nie beda rewelacyjne! Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano

hhacek, jak chcesz foty bez podlokietnika :cry::cry::cry: to moge zrobic...

Opublikowano
  • Autor
mam nadzieje ze pomoglem
nawet bardzo , dzieki Jocker01

[ Dodano: 23-11-2006, 10:56 ]

jak chcesz foty bez podlokietnika to moge zrobic...
jak mozesz to bym poprosl, dzieki
Opublikowano

zdjecia podlokietnika w A4 B5 Avant 2000 r ...

1fr8.th.jpg

2ww6.th.jpg

3aq9.th.jpg

4hy5.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

dzieki spanky juz wszystko jasne :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

pixel to może byś się pochwalił na forum swoją robotą :roll: :wink:

Opublikowano
  • Autor

bylo tak 11122006422.jpg

a jest tak

11122006426.jpg

11122006424.jpg

dostalem w prezencie nowy orginalny podlokietnik. dzieki chlopaki raz jeszcze za porady i fotki .

Opublikowano

jaki jest koszt takiego podlokietnika bo niewiem gdzie sie bardziej oplaca w polsce czy w anglii

Opublikowano
  • Autor
jaki jest koszt takiego podlokietnika
nie wiem , dostalem w prezecie.
Opublikowano
jaki jest koszt takiego podlokietnika bo niewiem gdzie sie bardziej oplaca w polsce czy w anglii

Z rok temu w ASO kosztował 1350zł wersja skórzana.Ja sprzedałem taki nowy do B5 na ebayu za 200euro :diabel:

Opublikowano

Witam.Nie chcę zakładać nowego wątku dla jednego pytania,dlatego podpinam się pod ten....Pytanie następujące :Czy podłokietnik z Avanta(b5) wraz z tunelem, z rocznika 97-ego będzie pasował do sedana rocznik 96(b5)?Czy też są jakieś małe różnice do pokonania?

Opublikowano

L.I.O.N, jest to samo :621:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

podlokietniki z 97r i 96r nie sa takie same ( mam oba i sa pewne roznice w budowie podlokietnika i jego mocowaniu )

sa roznice w montazu samego podlokietnika oraz klapki od podlokietnika

wiecej szczegolow czym sie roznia w tym temacie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,20598.new.html#new

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.