Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B5 podlokietnik


hhacek

Rekomendowane odpowiedzi

czy tkos z was ma moze zdjecie podlokietnika w B5 rok 2000. jestem ciekawy jak jest on zamontowany. a moze ktos ma zdjecie konsolii bez podlokietnika ta czesc co jest zapalniczka , reczny i tylna popielniczka) bo jestem ciekawy czy wyglada tak samo w wersji UK , czy kangole cos sobie zmienili, moze ktos z was montowal sobie taki podlokietnik i moze opisac jak to sie robi bo slyszalem ze konieczne jest wycinanie. dzieki za wszelkie odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc! ja mam angola i sam zakladalem podlokietnik! sprawa nie jest trudna! troche umiejetnosci w masterkowaniu i po klopocie! trzeba sciagnac obudowe recznego, wyciagnij taki cycek od spodu i schodzi latwo, po obu stronach konsoli kolo galki skrzyni biegow sa zaslepione sroby po obu stronach po jednej, z tego co pamietam to jeszcze sroba z tylu, pod popielniczka! no i konsole masz zdjeta! wyciagnij gniazda od vaga bo mozna je latwo urwac! jak ja obkrecic w okolicy zapalniczki zobaczysz niezbyt mozno zarysowane miejsce gdzie ma byc wyciecie i wlatnie tam bedziesz muszial wyciac dziore! potem przykrecasz stelarz do konsoli i zakadasz spowrotem, przykrecasz chyba w 3 miejscach i juz masz podlokietnik! mam nadzieje ze pomoglem! nie moge teraz zrobic zdjec bo juz jest za ciemno i nie beda rewelacyjne! Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze pomoglem
nawet bardzo , dzieki Jocker01

[ Dodano: 23-11-2006, 10:56 ]

jak chcesz foty bez podlokietnika to moge zrobic...
jak mozesz to bym poprosl, dzieki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylo tak 11122006422.jpg

a jest tak

11122006426.jpg

11122006424.jpg

dostalem w prezencie nowy orginalny podlokietnik. dzieki chlopaki raz jeszcze za porady i fotki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest koszt takiego podlokietnika
nie wiem , dostalem w prezecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest koszt takiego podlokietnika bo niewiem gdzie sie bardziej oplaca w polsce czy w anglii

Z rok temu w ASO kosztował 1350zł wersja skórzana.Ja sprzedałem taki nowy do B5 na ebayu za 200euro :diabel:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Nie chcę zakładać nowego wątku dla jednego pytania,dlatego podpinam się pod ten....Pytanie następujące :Czy podłokietnik z Avanta(b5) wraz z tunelem, z rocznika 97-ego będzie pasował do sedana rocznik 96(b5)?Czy też są jakieś małe różnice do pokonania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podlokietniki z 97r i 96r nie sa takie same ( mam oba i sa pewne roznice w budowie podlokietnika i jego mocowaniu )

sa roznice w montazu samego podlokietnika oraz klapki od podlokietnika

wiecej szczegolow czym sie roznia w tym temacie:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,20598.new.html#new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...