Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem po uderzeniu w błotnik, co robić?


kamilszym21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio gdy zostawiłem auto w niewłaściwym miejscu mój sąsiad wjechał mi w lewy błotnik, ale hakiem uderzył mi w koło, po tym zdarzeniu straciłem zbieżność, ustawiłem zbieżność, sprawdziłem felgę czy nie jest krzywa, ale efekt jest ten sam. Ściąga mi samochód mocno na prawą stronę i muszę kierownicę znacznie kontrować na lewo, żeby jechać prosto, dlatego mam pytanie? czy winą jest źle ustawiona zbieżność? czy mogło się coś innego pokrzywić? Oczywiści cały przód był sprawdzany komplet wahaczy był wymieniany 2 miesiące temu jak drążki itp. żadnych luzów ani skrzywień na wahaczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzy sie dokladnie wahaczom i sprawdz drazek. Wahacze sa tak uksztaltowane, ze czasem ciezko zauwazyc jakies lekkie skrzywienie, ktore moze miec wplyw na prowadzenie. Najlepsze rozwiazanie to wybrac sie na pomiar geometrii przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wahacze i drążek proste to zerknij czy zwrotnica nie skrzywiła się, a może uszkodziło się łożysko w kole ? i przez to ściąga na prawo ? podnieś na lewarku i zobacz jak obraca się koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tylko duda trzeba się umawiać dużo wcześniej chłopaki mają ogromne pojęcie o geometri i ogarniają każde auto. Adresu ci nie podam bo nie pamiętam ale w google znajdziesz bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...