Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 1,9 AJM Jakie amortyzatory??


Tukan

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie czy sa jakies twardsze amorki do audi a4 avant bo jak jade w 5 osób to kola czasaem na wybojach tra po nadkolach.Mam zalozone dystanse20mm i nie chce ich zdejmowac bo autko fajnie sie trzyma drogi!!! co moge zrobic z takim problemem??? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amorki ze zwiekszona sila tumienia...jakies gazowki...albo gwint

.Mam zalozone dystanse20mm i nie chce ich zdejmowac bo autko fajnie sie trzyma drogi!!!

w lecie tak, natomiast w zimie im mniejszy rozstaw kol tym autko sie stabilniej prowadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy stosowal ktos takie gumy usztywniajace?? http://moto.allegro.pl/item145756437_gumy_usztywniajace_zawieszenie_najlepsze_gratisy.html bo jak juz pisalem przycieraja mi kola o nadkola czy takie gumy moga byc rozwiazaniem problemu? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam pytanie czy stosowal ktos takie gumy usztywniajace?? http://moto.allegro.pl/item145756437_gumy_usztywniajace_zawieszenie_najlepsze_gratisy.html bo jak juz pisalem przycieraja mi kola o nadkola czy takie gumy moga byc rozwiazaniem problemu? pozdro

osobiscie nie włozylbym czegos takiego do zawieszenia .....

ale mozesz spróbowac i opisac wrazenia ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky, dlaczego nie? jest to powszechnie stosowane rozwiaznie np. w starach :P i samochodzikach osobowych z tylnym zawiasem na piórach. Sam cos podobnego wlozylem do trucka :lol:

a co do zastosowania w A4...,nie polecam. chyba ze sa naprawde bardzo miekkie. zawieszenie faktycznie ci wtedy nie dobije

bo jak juz pisalem przycieraja mi kola o nadkola

zatrzyma sie na tej gumie, ale cala ta sila dobicia (do gumy) zostanie przeniesiona na Twoj kregoslup...2h jazdy i odpadasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spanky, dlaczego nie? jest to powszechnie stosowane rozwiaznie np. w starach :P i samochodzikach osobowych z tylnym zawiasem na piórach. Sam cos podobnego wlozylem do trucka :lol:

moja wypowiedz nie odnosiła sie do emerytów polskiej motoryzacji ..... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tukan2000, jak dobija to może amorki juz czas wymienić ewentualnie springi siedzą

a takie genialne rozwiązania made in poland to nadają się jak juz napisał spanky do

emerytów polskiej motoryzacji ..... :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko rozumiem sam podchodze negatywnie nastawiony do takich wynalazkow ale kto pyta nie bladzi!!! dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzis wlasnie wymienialem amorki :wink: nie mam czasu w tyg. dopiero dzis sie znalazl :grin: zajelo mi to jakies 5-6godz w dodatku dzis bylo zimno ehhhhh ale dalem rade :mrgreen:

[ Dodano: 10-12-2006, 19:29 ]

amorki przod ori nowki gazowki Bilstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...