Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na
Spoty Słupecko Konińskie

a030982d3eda6.gif

Zapraszamy także wszystkich z okolic tych miast:
-Turek
-Koło
-Witkowo
-Gniezno
-Września


Miejsce spotkań:

Konin galeria nad jeziorem:

Niedziela godz. 16

galeria_nad_jeziorem.jpg

Zapraszamy

f769507b6075d.gif

Można nas też znaleźć na facebooku:
Facebook




Edytowane przez Arkadiush

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Lubie to!

Opublikowano
  • Autor
Lubie to!

no ja te to lubi ;)

w moich okolicach jeździ dużo A4 więc może ogłoszenie na jakimś portalu czy w radiu to zorganizujemy liczę spotkanie :)

co na to klubowicze ?

Opublikowano

chętnie wezme udział :)

Opublikowano

Witam,

Arek ja na weekend jestem w Słupcy, więc się piszę! Termin sobota 06.10.2012, miejsce: Słupecki rynek, a później przed siebie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Witam,

Arek ja na weekend jestem w Słupcy, więc się piszę! Termin sobota 06.10.2012, miejsce: Słupecki rynek, a później przed siebie :decayed:

sobota niedziela pracuje ;/ chyba że w piątek

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

chętnie wezme udział :)

no to zapraszamy :)

Opublikowano

W piątek z wieczora śmigam nad Poznaniem motolotnią, odpada :kwasny:

Pozostaje weekend, chyba 24h nie pracujesz? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
W piątek z wieczora śmigam nad Poznaniem motolotnią, odpada :kwasny:

Pozostaje weekend, chyba 24h nie pracujesz? :decayed:

no nie pracuje ale koło 21 kończę dopiero robote ;/

Opublikowano

Pozostaje myśleć nad innym terminem. Moją sytuację znasz, Słupca tylko w weekendy, w ciągu tygodnia Poznań :wink: CU

Opublikowano
  • Autor
Pozostaje myśleć nad innym terminem. Moją sytuację znasz, Słupca tylko w weekendy, w ciągu tygodnia Poznań :wink: CU

a 13 za tydzień pasuje? :)

---------- Post dopisany 04-10-2012 at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany 02-10-2012 at 23:35 ----------

Na razie jest nas 3 ale może damy ogłoszenie w radiu planecie i trochę wiary zjedzie się :D

Opublikowano

Wstępnie si, chociaż ja napaliłem się na tę sobotę :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Wstępnie si, chociaż ja napaliłem się na tę sobotę :decayed:

no tak się nie napalaj :D no ja robię do 21 ;/ i lipa wieczorem tak się spotkać ;/

---------- Post dopisany 05-10-2012 at 17:25 ---------- Poprzedni post napisany 04-10-2012 at 21:51 ----------

chyba że chcesz po 21 ale czy ktoś więcej dojedzie czy coś? :P

---------- Post dopisany 08-10-2012 at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 17:25 ----------

Sobota 13 komu pasuje? :D

Opublikowano

Ja jestem dostępny! -->

Opublikowano
  • Autor
Ja jestem dostępny! -->

pasuje :D

---------- Post dopisany at 13:52 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

trzeba zwerbować resztę wiary :D

Opublikowano

Ustalcie godzine i miejsce :D postaram się być :)

Opublikowano
  • Autor

no nie wiem Słupca orlen na parkingu ?;]

Opublikowano

piszę się na sobote wstępne jeśli mi nic nie wypadnie :)

Opublikowano

spoko może być Orlen. Godzina 15, tak ? Mam nadzieje ze nic mi nie wypadnie :]

Opublikowano

Proponuję od 16, do tego czasu będę zajęty :decayed:

Opublikowano
  • Autor
piszę się na sobote wstępne jeśli mi nic nie wypadnie :)

zapraszamy :D

---------- Post dopisany at 10:28 ---------- Poprzedni post napisany at 10:27 ----------

Proponuję od 16, do tego czasu będę zajęty :decayed:

no to może być i 16 :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.