Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

urządzimy wyścig po karpia :D

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 294 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I o której panowie? Jak się wyrobie, to wpadłbym :)

Opublikowano

Jak nie bedzie ruchu to będę mógł wyjść wcześniej- jak nie bedzie ruchu :) ale to co widzę co sie dzieje to parkingu nie bedzie.

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
I o której panowie? Jak się wyrobie, to wpadłbym :)

16

Opublikowano

Myjka nasza :banan:

Opublikowano

Co prawda jestem Nowy i młody ale może i ja bym się wpisał na mojego pierwszego zlocika ;D:decayed:

Opublikowano
Co prawda jestem Nowy i młody ale może i ja bym się wpisał na mojego pierwszego zlocika ;D:decayed:

To do miłego w niedziele :decayed:

Elo Pany :hi:

Opublikowano

Taki spot się szykuje, a ja w robocie :doh:

Powitać :hi:

Opublikowano

niedziela, godz 16 pod Ferio? na 70% będę, a może ktoś by ogarnął doświetlenie zakrętów w b8? :decayed:

Opublikowano

W razie czegoś może ktoś z innego województwa się dołączyć? :wink:

Opublikowano
W razie czegoś może ktoś z innego województwa się dołączyć? :wink:

Śmiało dobijaj. :wink:

Szykuje się spocik. :kox:

Opublikowano

Tyle osób to już nas sporo będzie. Przydało by się uwiecznić przedwigilijny i może ostatni spot przed Nowym Rokiem 2014 ? Może ktoś weźmie aparat i zrobimy jakieś ciekawe grupowe zdjęcie z autkami na forum bo coś tylko Poznań wstawia ze spotów. :grin:

Opublikowano

na 99% podjade na 16, właśnie sobie przypomniałem, że aparat mialem zabrać :facepalm:

1. Arkadiush

2.michumichu

3. slo

4. Michua4185V

5. fatboy

6. xsebo1

7. masterp84

Opublikowano

1. Arkadiush

2.michumichu

3. slo

4. Michua4185V

5. fatboy

6. xsebo1

7. masterp84

8.BlackCool

To jest nas 8 w takim razie gdzie dokładnie bd się ustawiać na tym spocie bo w niedziele na 100 % miejsc nie będzie. :wink:

Opublikowano

Postaram sie wyjść przed 17 z roboty i gnam do konina :)

Wiceprezes musi byc :D

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Zawsze można zrobić na 17 i tak ciemno ;)darek995 masz aparat może? Przydało by się jakieś zdjęcie przed końcem sezonu 2013:decayed:

Opublikowano

Mogę aparat zabrać, malutki kompaktowy Nikon szału nie robi ale lepszy od telefonu :)

---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

Wczoraj olej zmieniłem na pełen syntetyk Liqui Moli, jakiś baran wlał mu półsyntetyk i płukanka oczywiście musiała być ;)

Opublikowano
Postaram sie wyjść przed 17 z roboty i gnam do konina :)

Wiceprezes musi byc :D

Wysłane z iJablka 4s za pomocą Tapatalk 2

Musi być bo tak to nie może być :naughty:

---------- Post dopisany at 17:09 ---------- Poprzedni post napisany at 17:09 ----------

Mogę aparat zabrać, malutki kompaktowy Nikon szału nie robi ale lepszy od telefonu :)

---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:27 ----------

Wczoraj olej zmieniłem na pełen syntetyk Liqui Moli, jakiś baran wlał mu półsyntetyk i płukanka oczywiście musiała być ;)

Bierz , bierz :naughty:

Opublikowano

Kuźwa, mnie też nie będzie a akurat jestem w Kleczewie. Niestety nie zdążyłem dzisiaj złożyć auta.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.