Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:hi:

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

Avusy są tu na sprzedanie brać pany bo cena dobra

4 opony przejechały tylko 500 km

Rozstaw opon:

215/40/18 przód

225/40/18 tył

http://imageshack.us/scaled/thumb/546/dsc02724a.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/542/dsc02723w.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/5/dsc02722a.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/405/dsc02721xz.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/96/dsc02720xw.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/845/dsc02718m.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/442/dsc02717hs.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/694/dsc02716an.jpg http://imageshack.us/scaled/thumb/515/dsc02715y.jpg

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Foto wrzucone :kox:

Dobra czyli ile?

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 12:54 ----------

Spocik podobał mi sie bardzo, złamało się trochę przepisów :) tak to bywa jak benzyna w żyłach płynie :D

2200 z oponkami ;)

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Żeby były droższe to bym brał:D

wykute w kamieniu

Opublikowano

dzięki za spotkanie, milo było poznać, można powiedzieć, że z gośćmi się wczoraj równo w domu zjechałem :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
dzięki za spotkanie, milo było poznać, można powiedzieć, że z gośćmi się wczoraj równo w domu zjechałem :facepalm:

zapraszamy ponownie :hi:

Opublikowano

jak będę w okolicy i coś będzie się działo to czemu nie :wink:

Opublikowano

E tam za tanie faktycznie haha. Kiedyś bd moje jak nie te to te

58226949107a846901c7b.jpg

Opublikowano

kusząca opcja ...

Opublikowano

Wiadomo :decayed:

Opublikowano

audi_a4_b7_blue_bbs_rs.jpg

O to to to koło :slina::slina::slina:

Opublikowano
E tam za tanie faktycznie haha. Kiedyś bd moje jak nie te to te

http://s28.postimg.org/9lupsw0c9/58226949107a846901c7b.jpg

myślałem, że to moja fotka ze spota :kox:

No wiesz tak mi się spodobała,że skopiowałem sorki . haha:banan:

Opublikowano

chociaż kolorek troszeczkę podobny mam, zawsze to już coś :wink:

Opublikowano
  • Autor
kusząca opcja ...

bierz :kox:

---------- Post dopisany at 23:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

Panowie zakładajcie tematy swoich audiczek :wink: komentarze mile widziane :kox:

Opublikowano

Koledzy, będziecie jeszcze coś organizować przed końcem roku? 29 czy 30? Będę wtedy w domu, no i chciałbym w końcu zjawić się na spocie :wink:

Sent from Lumia 920

Opublikowano
  • Autor
Koledzy, będziecie jeszcze coś organizować przed końcem roku? 29 czy 30? Będę wtedy w domu, no i chciałbym w końcu zjawić się na spocie :wink:

Sent from Lumia 920

wstępnie rozmawialiśmy o poniedziałku 30:whistling:

Opublikowano

:hi:

29 lepiej bo 30 w pracy jestem :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

W ten wigilijny dzień zaśnieżony

kiedy w kościele uderzą dzwony

przyjmijcie wyrazy wszelkiej radości

a w Nowym Roku życzenia zdrowia

szczęścia i pomyślności

życzę ja czyli Arkadiusz

Opublikowano

Życze wszystkim zdrowych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla was i waszych bliskich Pany :wink:

Opublikowano
W ten wigilijny dzień zaśnieżony

Nie w tym roku. :polew:

Wesołych Panowie!

Aby nasze audice zawsze przyjemność z jazdy dawały

oraz w latach bezawaryjności trwały!:kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.