Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

7e83265500b90e91m.jpg

Może ktoś tutaj coś doradzi? macie pomysł czy ori? tylko pamiętajcie o kratkach ze wtedy muszą być siatex.

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Da rade ktos z vagiem zczytac bledy u mnie? Pilne

Jeśli chodzi o niedzielę i nie masz uprzedzeń do marki Renault (bo taki kabelek posiadam i sprawuje się całkiem sympatycznie z B5 i B6) to mogę go zabrać ze sobą.

Z tym, że 12:00 to dla mnie stanowczo za wcześnie.

Nie mogę sobie pozwolić by ominął mnie niedzielny rosół :)

Opublikowano
Da rade ktos z vagiem zczytac bledy u mnie? Pilne

Jeśli chodzi o niedzielę i nie masz uprzedzeń do marki Renault (bo taki kabelek posiadam i sprawuje się całkiem sympatycznie z B5 i B6) to mogę go zabrać ze sobą.

Z tym, że 12:00 to dla mnie stanowczo za wcześnie.

Nie mogę sobie pozwolić by ominął mnie niedzielny rosół :)

Ogarniasz kolego też renaulty? Mam Scenica II do diagnozy bo nie chce odpalić tylko jest błąd na desce bordelektronik defekt?

Może ktoś z chłopaków może pomóc?

Opublikowano

Powiem szczerze, że z Renault szło dość topornie :). Błedy po francusku itp. Jeśli nie jest potrzebna obsługa CAN to można zobaczyć co pokaże DDT2000 bo tylko to mam na komputerze jeśli chodzi o Renault.

W domu jest Megane I i kabel wpadł mi w ręce bezkosztowo. Z VCDS Lite nie stwarza żadnych problemów, dlatego z niego korzystam w B5.

Nie powiem, ze 'ogarniam' Renault czy choćby VAG-i ale samo zczytanie błędów czy proste kodowanie z podpowiedziami to żadna filozofia.

Opublikowano

Potrzebuje sczytać błędy, renaulta w ogóle nic nie kumam nie wiem po czym się go sprawdza :facepalm:

Opublikowano
http://images61.fotosik.pl/633/7e83265500b90e91m.jpg

Może ktoś tutaj coś doradzi? macie pomysł czy ori? tylko pamiętajcie o kratkach ze wtedy muszą być siatex.

Ja osobiście zostawił bym ori

Opublikowano

to o 12 Panowie :hi:

Opublikowano

Gdzie 12, jak juz 16 :)

Opublikowano

16:00 pasuje

Opublikowano

Znowu nie będzie kotek :D

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

Fotek :D

Opublikowano

Jakiś aparat mogę zabrać.

Jeśli słońce dopisze to nie będzie źle

Opublikowano

To ustawmy się na 16 wstępnie. Weźcie dobre aparaty kto ma. Eh niestety nie zdążyłem założyć jeszcze kiery od Eski bo nadal nie mam osłony kolumny od polifta :decayed:

Opublikowano

wypasiona_kierownica_362_OBRAZKY_PL.jpg

BLACK COOL kiera od SSMOBILU :grin:

Opublikowano

Może uda mi się wpaść na spota, ale nic nie obiecuję :thumbdown:

Widzę kolega befol mieszka niedaleko mnie :decayed:

Opublikowano

To 16 :grin:

Opublikowano

To 16sta tak?

Opublikowano

Ja bitte :)

Opublikowano

O K

O K :naughty:

Opublikowano

To kto się stawi? i ile aut?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.