Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Za 700 zł ok tylko jaki variant 1 czy 2?

Nie tyle ze dzien odpoczynku tylko jestem akurat u kobiety w ten week a to nie po drodze lekko :/

9826507700_1401867554_thumb.jpg 5259993400_1401867554_thumb.jpg 4285235400_1401867554_thumb.jpg

:P ja się na tym nie znam ;d dlatego się pytam ;d

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Powitać grono prezesów :hi:

Opublikowano
:hi::hi::hi:
Opublikowano
:siema::siema::hi:
Opublikowano

Siema wszystkim:) czy nowe mordki na spocie mogą sie pojawić jak coś? :P OOOO a4 b6 x2

Opublikowano
Powitać grono prezesów :hi:

siema dyrektorze:banan:

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Siema wszystkim:) czy nowe mordki na spocie mogą sie pojawić jak coś? :P OOOO a4 b6 x2

spoko zapraszamy:decayed:

---------- Post dopisany at 19:20 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

Za 700 zł ok tylko jaki variant 1 czy 2?

Nie tyle ze dzien odpoczynku tylko jestem akurat u kobiety w ten week a to nie po drodze lekko :/

jeszcze sie soba nacieszycie

:decayed:

Opublikowano

Rafał jak tam mody idą pochwal sie co zrobiłeś:wink:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Siema wszystkim:) czy nowe mordki na spocie mogą sie pojawić jak coś? :P OOOO a4 b6 x2

Zapraszamy czym więcej tym lepiej :audi::banan:

Opublikowano

Owszem czym więcej tym lepiej,żeby jeszcze tylko zrobić moje auto do porządku i się dobrze prezentować to było by pół biedy i było czym wjechać chociaż raz na tego spota bo jeszcze z miesiąc temu to cały czas na serii teraz sporo modów wpadnie dopiero :grin:

Opublikowano
Rafał jak tam mody idą pochwal sie co zrobiłeś:wink:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Siema wszystkim:) czy nowe mordki na spocie mogą sie pojawić jak coś? :P OOOO a4 b6 x2

Zapraszamy czym więcej tym lepiej :audi::banan:

To zależy o których jeszcze nie wiesz

Opublikowano
Rafał jak tam mody idą pochwal sie co zrobiłeś:wink:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

Siema wszystkim:) czy nowe mordki na spocie mogą sie pojawić jak coś? :P OOOO a4 b6 x2

Zapraszamy czym więcej tym lepiej :audi::banan:

To zależy o których jeszcze nie wiesz

O żadnych nie wiem :grin:

---------- Post dopisany at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:00 ----------

Powitać Panowie :hi:

Opublikowano

Fiu Fiu sporo tego od początku

Opublikowano
Fiu Fiu sporo tego od początku

Aż tyle mówisz :decayed: Obczaje na spocie :wink:

Opublikowano
Siema wszystkim:) czy nowe mordki na spocie mogą sie pojawić jak coś? :P OOOO a4 b6 x2

widzę że kolego z moich stron jesteś. Powitać panowie: )

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:02 ----------

ehunemy7.jpg Dziś takie autko spotkałem: )

Opublikowano

No fakt sporo doszła wlepa Vaga a to poważny mod :decayed:

Powitać z rańca każdego powstańca :banan:

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:49 ----------

Siema wszystkim:) czy nowe mordki na spocie mogą sie pojawić jak coś? :P OOOO a4 b6 x2

widzę że kolego z moich stron jesteś. Powitać panowie: )

---------- Post dopisany at 08:44 ---------- Poprzedni post napisany at 08:02 ----------

http://img.tapatalk.com/d/14/06/05/ehunemy7.jpg Dziś takie autko spotkałem: )

To ja muszę zrobić przy czerwonym ferrari :wink:

Opublikowano

Sylwek wywal te drl:wink:

Opublikowano

Dobre dzienne nie są zle

Opublikowano

Nie nie:thumbdown: Raf sam sie ich pozbyles:grin:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
Nie nie:thumbdown: Raf sam sie ich pozbyles:grin:

Bo ja miałem gowniane i kiepsko świeciły

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.