Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam panowie jak tam robimy jakiegoś spota?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

w końcu szykuje jakieś małe rezanko, wpadają poliftowe lampy, zderzak przód, bo połamany, poliftowe kratki nawiewów, przy okazji trza też wymienić płyn do wspomagania, bo w zbiorniczku króluje czerwień :facepalm:

+ generalny remont hamulców i wymiana magla w moim roboczym "tik-taku" :polew:

Opublikowano
Miałeś końcowy przecież?

Tapnięte z iphona

WM wleciał dwururka :grin:

---------- Post dopisany at 21:02 ---------- Poprzedni post napisany at 21:01 ----------

:hi:

w końcu szykuje jakieś małe rezanko, wpadają poliftowe lampy, zderzak przód, bo połamany, poliftowe kratki nawiewów, przy okazji trza też wymienić płyn do wspomagania, bo w zbiorniczku króluje czerwień :facepalm:

+ generalny remont hamulców i wymiana magla w moim roboczym "tik-taku" :polew:

Lecisz lecisz :naughty:

---------- Post dopisany at 21:05 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

WYPADEK U MNIE NA WIOSCE :facepalm:

10486057_277329582447402_2185534431538820393_n.jpg

10382468_277329629114064_6885994326151868209_n.jpg

1606854_277329612447399_4618732330858623087_n.jpg

10380265_277329609114066_77795117011457682_n.jpg

Opublikowano

Ostro.

Opublikowano

f*ck :shock3:

Opublikowano
Miałeś końcowy przecież?

Tapnięte z iphona

Nie wie co ma z pieniędzmi robić.. Kobieta by mu się przydała :whistling:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

Eh widok niezbyt przyjemny a z przedlifta części i tak się nie wyreza :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

Powitać Prezesa :hi:

Opublikowano
  • Autor
Miałeś końcowy przecież?

Tapnięte z iphona

Nie wie co ma z pieniędzmi robić.. Kobieta by mu się przydała :whistling:

Spokojnie Twoja rozczochrana czupryna :decayed:

Opublikowano

:hi::hi:

No to lecimy na przyciemnianie szyb mam nadzieję,że wyjdzie okej. :whistling:

Opublikowano
:hi::hi:

No to lecimy na przyciemnianie szyb mam nadzieję,że wyjdzie okej. :whistling:

:thumbup1:

Opublikowano
:siema: Pany:decayed:
Opublikowano

Niedługo możliwe ze będę miał na handel gwint do tylu do ośki mts, i możliwe ze mój przód kw albo do remontu małego lub po remoncie :)

Tapnięte z iphona

Opublikowano

Szyby już przyciemnione :decayed: Nie wiem czy dobrze wyszło okaże się rano bo niedawno po pracy o 23 odebrałem autko. Projekt idzie w dobrą stronę nabera to wyglądu. :whistling: Arek masz jeszcze te wlepy Vaga jeśli tak to zabieram na spocie jedną bo na tyle mi gość odkleił a fajnie wyglądała..

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
ave5epu8.jpg witam ją wczoraj swoje autko wymyłem :cool: bo ostatnio zaniedbalem je a miałem czas to całe zostało dokładnie umyte :D
Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano

No co ladna seriia :decayed:

Opublikowano

No czasem mam pomysły by coś zmienić i coś przerobić znajomy ma nawet sporo części jak coś noszę się z zamiarem zmiany kierownicy no chodzą mi po głowie lampy i no sporo planów ale może nie długo moje plany się zmienią

Opublikowano

Mi jutro wrescie kiera przyjdzie :banan:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.