Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktoś może tanio do oddania kierunki ori przed fl

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Gdzieś tam chyba miałem jedną sztukę.

Opublikowano

:hi:

I co z tą niedzielą ?? :P Ogolnie jeszcze z Koła ma ekipa wjechać na Konin i spot polączyć :kox: bo kumpel na Kleczewskim pisał kto sie pisze :wink:

Edytowane przez Michu B5

Opublikowano

No to w niedzielę spocik ile aut ma podjechac? I godzina wszyscy dali radę? :hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Arek jak tam zakupy ? Już poczynione ? :)

Jeszcze nie ;)
Opublikowano

To dalej co w niedziele się kroi bo wpadnę tylko dajcie znać to zabiore Łukasza (ghosta) :grin:

Opublikowano

Postaram się dobić

Opublikowano

2szt pirelli sottozero dot 2009 bieznik 7-7,5mm
2szt pirelli sottozero serie II dot 2010-2011 bieznik 7-7,5mm

+ stalówki 16 5x112 oczywiście

chce ktoś za tysiaka ?

Opublikowano

Piękna

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Piękna

aleś kotleta odgrzał. auto jakieś dwa(?) lata temu sprzedane do Niemiec, zmieniło kolor na pomarańczowy. dalsze losy mi nie znane, ale sam Nikolas, były właściciel na pewno wie coś więcej. lata teraz bodajże czarnym RSem.
Opublikowano

Oj widzisz nie wiedziałem ale auto piękne i na prawdę super :)

Właśnie Kaju pytanie nie było s w b5 to z jakiej paki zegary w b 5 mają ori oznaczenie s line audi?

Opublikowano

w b5 nie było sline nigdy przenigdy. były dwa pakiety których nazw nie pamiętam bo jestem zbyt najebany, ale odnosiły się do stylu "pro line sport" lub coś podobnego. w skład wchodziły felgi 16, kiera S4, gałka w skórze bodajże i coś jeszcze - jest gdzieś to info na forum. jeśli znalazłeś gdzieś na zegarach naklejke sline to wiedz, że mirek handlarz tam był...

Opublikowano

Ok dzięki: ) :hi:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano
  • Autor

w b5 nie było sline nigdy przenigdy. były dwa pakiety których nazw nie pamiętam bo jestem zbyt najebany, ale odnosiły się do stylu "pro line sport" lub coś podobnego. w skład wchodziły felgi 16, kiera S4, gałka w skórze bodajże i coś jeszcze - jest gdzieś to info na forum. jeśli znalazłeś gdzieś na zegarach naklejke sline to wiedz, że mirek handlarz tam był...

popieram mam takie tarcze u siebie na zbyciu :)

:hi:

Opublikowano

w b5 nie było sline nigdy przenigdy. były dwa pakiety których nazw nie pamiętam bo jestem zbyt najebany, ale odnosiły się do stylu "pro line sport" lub coś podobnego. w skład wchodziły felgi 16, kiera S4, gałka w skórze bodajże i coś jeszcze - jest gdzieś to info na forum. jeśli znalazłeś gdzieś na zegarach naklejke sline to wiedz, że mirek handlarz tam był...

co ty pier**lisz polska jest jedynym krajem na który b5 eslajn był produkowany :decayed::hi:

Opublikowano

Ferio 17 w niedziele :P

Opublikowano

no może być 17

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.