Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

ja załozyłem teraz świece denso od Wandeja i powiem że na plus zmiana a miałem ngk te trzy elektrodowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja rownież mam Beru świece 4 elektrody + kable Beru. W altei tez będe kładł żarowe Beru.

Btw

Seat dostał w niedziele nowy soft w końcu sie odpycha :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym się różnią od ngk?

są jedno elektrodowe ale silnik tak jakoś przyjemniej pracuje,no i są tańsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzajów świec jest dużo, jedno elektrodowe, 3 elektrodowe, platynowe. Jest jakaś różnica w pracy silnika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świece beru trzyelektrodowe siedzą w aucie ale przewody już tu dwa razy musiałem wymienić otóż pierwsze ok ale na aparacie fajki zagiete a u mnie były proste i ostatni kabel nie pasował więc wymiana następne ok proste fajki ale wszystkie kable tej samej długości i dwa leżały by na listwie wtryskowej więc postanowiłem dołożyć i kupić beru na jutro mają być zobaczymy normalnie przewody chodzą po 250 zł u mnie rabat czyli dostanę za 170zł świece wyszły mnie 19zł sztuka

Mowa o beru. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzajów świec jest dużo, jedno elektrodowe, 3 elektrodowe, platynowe. Jest jakaś różnica w pracy silnika?

Jakoś tak bardziej kulturalnie, aksamitnie [emoji3]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprzedni właściciel przy mnie wymieniał, choć wyglądały jak nowe. Niedługo stuknie 50 tyś to coś lepszego wrzucę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takich silnikach roznice w swiecach beda tylko w wlasnym odczuciu i psyhice :)

Kupic nowe swiece, markowe i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi: Doszedłem do wniosku,że w moim aucie potrzebny jest gas. Więc ugadałem się ze znajomym który zakłada bardzo dobrze gas i maskuje wszystko tak,ze go nie widać. Listwy Hanny i osprzęt baracudy. Cały komplet 2400 + korek we wlewie. Sekwencja stag 300 lub 400. Uszykowana pod 230 KM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi: Doszedłem do wniosku,że w moim aucie potrzebny jest gas. Więc ugadałem się ze znajomym który zakłada bardzo dobrze gas i maskuje wszystko tak,ze go nie widać. Listwy Hanny i osprzęt baracudy. Cały komplet 2400 + korek we wlewie. Sekwencja stag 300 lub 400. Uszykowana pod 230 KM

Panie kolego, jaki reduktor do tego idzie?

Jaka srednica rurki ? Fi 8?

Albo Hany albo Barracudy?

Występują Hany w listwach i Barracudy w listwach jak i osobno czyli pojedyncze wtryski tej i tej firmy.

Cena wydaje sie dobra tylko napisz mi jaka reszta.

Do tego dobre węże i regulacja i nie ma c***a na gaZie bedzie tylko KM co na benzynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Sterownik LPG tech 214

- Wtryski niebieskie Hany

- Reduktor AC R01 czerwony

- Przewód faro 13 mm

+ strojenie obowiązkowe :kox:


Zakaładam u kolegi który obecnie jest na koninie i w okolicach polecany przez wszystkich. Wypuścił już bardzo dużo aut ze swoich skrzydeł w tym 5 a3 1.8t oraz cztery a4 1.8t. Sam na b6 w 1.8t i chodzi jak marzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ac r01 w wersji 250 KM

A reszta spoko, zastanów sie jeszcze na barracudami zamiast hana ale tak to ok.

Strojenie u Łukasza musisz zrobic LPG :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakładałem gaz w Poznaniu za niższą cene to swojej i nie narzekałem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przy wymianie klocków z tyłu zaciski Alu trzeba coś grzebać przy ręcznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...