Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pod kiera bezpiecznik ? W którym miejscu ?

Kuzyn grzebał mechanik bo nie było tzn blizej przy bezpiecznikach bocznych tak gdzie duzy 40 i 50 :) i przekazniki :hi:

A ok :)

Co się tan odkutasza na FB? Z grupami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) efekt prania tapicerki, podłogi, boczków i podsufitki - jak nowe. Cena po znajomości 90 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyma się [emoji14]

Mówił że jak jest podklejona na gąbce jak np. w oplach to się nie pierze bo się rozwarstwia. U mnie dało się wyprać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdze ze nie będzie ok ale jest takie ryzyko zawsze.

Nie trzeba daleko szukać B5 np tez się odklei nie wiem jak jest w B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest sam materiał przyklejony do twardego plastiku, na slupkach i podsufitce. Po umiejetnym praniu nie ma prawa się odklejac. Jeśli byłby materiał weluro podobny lub coś innego miękkiego w dotyku to się nie pierze. Chlonie to wodę a woda sieje spustoszenie. Tak się dowiedziałem od kolegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy podsufitkę można wyczyścić bez użycia odkurzacza czyli jak ja to mówię "na sucho" kwestia odpowiednich środków, jak coś zapraszam, kolega Kateo już nie raz korzystał z moich usług jeśli chodzi o pranie/czyszczenie :) zerowe prawdopodobieństwo odklejenia się podsufitki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy podsufitkę można wyczyścić bez użycia odkurzacza czyli jak ja to mówię "na sucho" kwestia odpowiednich środków, jak coś zapraszam, kolega Kateo już nie raz korzystał z moich usług jeśli chodzi o pranie/czyszczenie :) zerowe prawdopodobieństwo odklejenia się podsufitki

Potwierdzam wszystko da się zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem dziś przygodę, wybraliśmy się z rodziną do zoo w poznaniu. Wylatuje na a2 zamykam licznik, kobieta strofuje, zwalniam do 150 i tak całą drogę. Zjezdzam już w poznaniu i coś stuka ale cicho. Polazilismy po zoo 2 godziny, zmoklismy i zgubilismy się, kolejka nas zgarnela i odwiozla. Dzieci konające z głodu to do kfc a stukanie zamienia się w walenie! Cichnie gdy wciskam gaz lub hamulec. Znam stan techniczny każdej części, więc myślałem że przegub wewnętrzny zakończył swój żywot. Cała druga oryginalna półośka w bagażniku więc szukamy mechanika. Odsyłają mnie z warsztatu do warsztatu bo po 20 juz było. Rumot taki już był że całą budą i kierownicą rzucało aż znalazłem normalnego mechanika z podnośnikiem. Jak tylko podniósł auto okazało się że lewe koło jest niedokręcone z luzem centymetr-dwa! Masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieciekawie miałeś... To nie sprawdzałeś dokręcenia kół?

Hmm co do tego przegubu wewnętrznego to jakie masz objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sprawdzalem. Przegub wewnętrzny stuknie raz przy hamowaniu bądź dodaniu gazu. Bez kół lub gdy są w powietrzu wyczuć można minimalny luz na połosi.

Potrzebuje kilku części do a4 b6:

Atrapka zderzaka, joy lusterek, glosnik drzwi. Ma ktoś coś?

Edytowane przez xsebo1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze po tych akcjach na FB to nawet wątek spotów nie idzie... A forum to było forum zawsze. Cieżko na to patrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie coś obumiera, też będziemy winić prezesa? A może ojca dyrektora z radia Maryja [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego prezesa?? Po prostu ja na tym forum jestem długo i już rożne rzeczy widziałem o tak się składa ze jeśli chodzi o ten wątek to byłem jednym z tych pierwszych co się "splocili" po ferio..

A teraz to nawet tutaj nikt nie napisze, rozumiem coś nie pyklo na FB i zobaczcie jak się to przekłada.

Nawet rezanka zdjeć nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...