Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:hi::a4fan:

Kupiłem klocki na przód boscha 288 bo na tarczy rant się zrobił od zewnętrznej strony, będą pasować do oryginalnych zacisków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czarnuli jak zakładałem komplet 288 tarcze+ klocki to spokojnie się podchodziły pod zaciski. Powyżej 288 już trzeba zmieniać całość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie 3 dni temu wpadła sekwencja pod 200km stag4 na sterowniku quboxa. Teraz jakieś małe wakacje i jedziemy z koksem. W najbliższym czasie wpada komplet filtrów, płukanka Liqui Moly + olej Motul x-clean 8100 5w40, nowy zawór N-75 + Wąż odmy. Jak wrócę z wakacji to rozbiórka skrzyni w celu szukania przyczyn terkotania " prawdopodobnie blacha między skrzynią a silnikiem się nagrzewa i daje terkot. Swap tarcz i klocków na 288 ferodo przód i tył + ogarnięcie zawieszenia i drobnych niedociągnięc. Na zimę siedzimy na alledrogo i zbieram cały pakiet s4 a na wiosnę malowanko+gwint i jakaś fela 18 na przeczekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakie masz zaciski ? I jaka wielkość tarcz. Klocki kładziesz takie jak masz tarcze/ zaciski.

Klocki od większego zacisku nie równa się lepsze hamowanie a nawet pasowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS: Nie znacie kogoś kto ogarnie mi temat ze złodziejkami. Brak klucza a chce się ich pozbyć.


No i 31 Lipiec-02 Sierpień lecimy z Neemzi na VWMANIE do Gdańska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry stare konie! :wink:

O k*rwa kto tu zawitał :hi: ostatnio myślałem właśnie o starej ekipie słupeckich i o pierwszym spocie pod ferio :grin:

Chłopie gdzieś Ty był ? :decayed:

Siema Daro!

Widzisz, założył człowiek firmę i go wpierdoliło razem z kopytami :D

Z samochodu zrobiłem 180 konnego woła roboczego, zapierdzielam cały czas, ale kiedyś wpadnę (chociaż po tym jak mi TIR przejechał po boku to nie wiem czy wytrzymacie ze śmiechu. :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bry stare konie! :wink:

O k*rwa kto tu zawitał :hi: ostatnio myślałem właśnie o starej ekipie słupeckich i o pierwszym spocie pod ferio :grin:

Chłopie gdzieś Ty był ? :decayed:

Siema Daro!

Widzisz, założył człowiek firmę i go wpierdoliło razem z kopytami :D

Z samochodu zrobiłem 180 konnego woła roboczego, zapierdzielam cały czas, ale kiedyś wpadnę (chociaż po tym jak mi TIR przejechał po boku to nie wiem czy wytrzymacie ze śmiechu. :wink: )

Odzywaj się to z chęcią się spoce :)

A jak to Ci Tir wjechał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...