Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Kapcie nie za szerokie na taka felgę ? Będzie schowana bo jest felga węższa i dodatkowo et wciąga ja do środka. Dołożysz dystans i będzie ok a jaki to musisz dobie zmierzyć.

Ja w b5 mam 8" i 215/40/18 i et27 a nawet mogło by wejść spokojnie ok et23 by nie ocieralo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powitać panowie. :hi: jak tam znosicie upały co prawda dziś lub jutro ma być rekordowa temperatura. Dawid widzę kable są już pod suba szykowane. :-)

maly 200W subek już huczy w bagaju :kox:

Witam Panowie, podpowiedzcie mi. Czy felga 17" ET45 7,5 cala z oponami 235/45 bedzie ok? czy mocno sie schowa? Jak to bedzie wyglądało? Doradzcie

Jak już szaleć to wolał bym stabilne 225/40 235 za szerokie.

Poza tym u mnie w końcu zaczęło się coś dziać z autem. Za 6 dni robię wylot nad morze więc jedyne co zdąrzyło wpaść to komplet filtrów + w koncu syntetyk Motula. Po znajomości mam zniżki w fajnym sklepie motoryzacyjnym w Koninie i bardzo dobre ceny często lepsze niż Allegro czy ktoś z forum. Przykładowo Wandej za rozrząd powiedział 300 zł+ 140 zł pompa = W sklepie u znajomka mam rozrząd INY za 240 + pompa AQUA PLUS ( Ci co znają tą firmę powinni wiedzieć,że jakościowo odpowiada HEPU lub Dolzowi. A to tanie rzeczy nie są )

I zaraz po powrocie do kompletu sprzęgło SACHSA bo prawdopodobnie terkotanie to moze być łożysko oporowe. Rozbierzem to się dowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pompa wody to jak już to Hepu bo Dolce czy Dolz to włoszczyzna i nie jakiejś super klasy. Ja od Wandeja nie kupuje jak już to u mnie lokalnie albo u Dzika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w koninie w Motoboxie mam zniżki więc ceny naprawdę okazyjne. I bierzesz część nie raz na przymiarkę i płacisz później.


Też chciałem na początku Hepu pompe ale znajomek mi powiedział,że AQUA PLUS pompa też jest b.dobra jakościowo. Tylko jakoś średnio mogłem znaleźć jakieś opinie użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać panowie. :hi: jak tam kiedy robimy jakiś spot bo to już trochę minęło a my nic dostaje smsy i zapytania na fb kiedy jakiś spot chyba że robimy taki jak ostatnio i grill &chill. :) tak poza tym Darek jak było na lowdaily?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid tez tak tam w kilku sklepach w razie co jak Ty :)

No spot spotem auto zrobione stoi w garażu i nie ma gdzie pokazać Heheh

Chociaż już przyjechał mi kolejny gwint i konsola lift cos sie dzieje. Silnik od czornego jak by ktoś chciał 1k za 2.8 kompletny. Ja odpuściłem temat koszty nie współmierne do Konin:)

A na LowDaily byłem już 2gi rok i impreza zawsze na poziomie tylko powiem szczerze ze dużo aut sie powtarza po tych wszystkich zlotach i nie zawsze jest takie WOW w człowieku :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawid tez tak tam w kilku sklepach w razie co jak Ty :)

No spot spotem auto zrobione stoi w garażu i nie ma gdzie pokazać Heheh

Chociaż już przyjechał mi kolejny gwint i konsola lift cos sie dzieje. Silnik od czornego jak by ktoś chciał 1k za 2.8 kompletny. Ja odpuściłem temat koszty nie współmierne do Konin:)

A na LowDaily byłem już 2gi rok i impreza zawsze na poziomie tylko powiem szczerze ze dużo aut sie powtarza po tych wszystkich zlotach i nie zawsze jest takie WOW w człowieku :grin:

Miałem się wybrać ale jak zwykle wypadło że żniwa i lipa. :/ cóż zrobić. A nad zlotem trzeba by pomyśleć w tygodniu myślę że około 19ej bo te upały to masakra jakaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jak auto stało na słońcu z 5-6 godzin to w Turku na BP nie mogłem zatankować LPG nie chciało lecieć do zbiornika hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot pod MEDIA-EKSPERT 27 Sierpnia trzeba zrobić bo pewnie ceny na sprzęt przy otwarciu też będą korzystne :kox:


A co do większego spota/zlotu itp to najpierw trzeba być taką zgraną grupą jak chociaż by MOGILNO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot pod MEDIA-EKSPERT 27 Sierpnia trzeba zrobić bo pewnie ceny na sprzęt przy otwarciu też będą korzystne :kox:

A co do większego spota/zlotu itp to najpierw trzeba być taką zgraną grupą jak chociaż by MOGILNO :)

To zróbmy spot i zobaczymy co będzie i ile osób się stawi. :hi: od rana. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wolny czwartek i piątek do 19 sobota od 19 a potem 16 sierpnia spadam nad morze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadniemy a Ewelinka Lisowska też będzie na otwarciu Media ? :banan::grin::grin:

Poczekajcie z tym spotem jak już ogarnę skrzynie i przewód paliwowy który poprzedni właściciel naciął na 4 cm i zastąpił to wężem gumowym. Wąż je*nął i założyłem już 3 i zawsze przy ostrej jeździe puchnie i robi się w nim dziura. Skutek pół litra paliwa mniej. Na szczęscie jadąc poczułem bene i się zatrzymałem. Otwieram maskę a z węża leci strumykiem niczym fontanna świeże shellowskie paliwo. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :)

Może by spróbować kleju, w miejscu klejenia nie pęknie - nie ma bata

Trzyma jak beton 7cff8b747e1b079022397e03ba7c0171.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie parafianie. Odświeżmy temat w końcu na tym fb. Bo tutaj już wszystko zamarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: PANY ktoś coś jakies 16 zimowe z oponkami ??

BRY!

Mam nowe 16, leżą w garażu od zeszłej zimy, nieużywane, jeszcze zawinięte.

Jak chcesz pisz na priv :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie bardzo dobrze :)

Ale na PB wir w baku robi, w mieście trzeba liczyć min, 12-13 litrów.

Z LPG spalanie identyczne w mieście,więc oszczędność jest:)

Brat ma 2.0 i mu LPG bierze ok 11litrów.

Ale dzwięk V-ki jest poprostu nie do opisania heh :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...