Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Nie koniecznie za krzymowem gość dobrze przyciemnia szyby bo sam u niego robiłem wszystkie kiedyś w poprzedniej audioli. Cena 50 zł za sztuke ;)


Zapłaciłem chyba 330zł za wszystkie bo rabat dostałem jakiś mały itd. Pojechałem na 8 o 13 auto było już zrobione. Najwięcej czasu zajęła tylna szyba i boczne bo trzeba rozkręcać boczki i wyjmować szyby ze stelarzu. Ja osobiście by nie przedłużać i nie zabierać sobie czasu pościągałem wszystkie boczki wcześniej i pojechałem prosto na wyciąganie szyb ze stelarzu. Z tego co pamiętam czas oklejenia jednej szyby to około 30-40 min max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Generalnie zawsze można się gdzieś zgadać na małego spota chętnie bym porównał jak chodzi twoje 1.8T bo mam zatkany katalizator i nie wiem czy mu mocy sporo nie brakuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co panowie, jutro coś? Keteo kiedy chcesz sobie sprawdzić? Xd bo jutro na poznań wracam

Wysłane z mojego SM-G7105 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to może w któryś tam weekend się zgadzamy bo ja też jestem poza Koninem. Ale można się zgadać za tydzień na jakiegoś spota. Swoją drogą widziałem ostatnio u mnie na 5 osiedlu w koninie audicę na PN a4 b5 czarny sedan z naklejką na tylnej klapie A4 klub. Ciekawe kto to ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci,że w Koninie to spoty upadły już dawno i nic się nie dzieje. Zresztą widać to po forum zrobiło się ich pełno i ludzie pouciekali zostały 3 aktywne osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie zwyczajnie szukać innych alternatyw i uciekać gdzieś na region. Jak na razie to nie ma z czym więc o czym tu mowa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście o tej pięknej maszynie OOOO która spłonęła a raczej jakies cwele podpaliły. 1000Km i piękna audiczka poszla się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...